Poradniki

Znajdziesz tutaj informacje o najnowszych trendach w świecie Smartwachy oraz tipy i wskazówki jak wybrać najlepszy smartwatch dla każdej aktywności. Zapraszamy!

Poradnik 22: Smartwatch jako prezent na komunię?

Poradnik 22: Smartwatch jako prezent na komunię?

Smartwatch jako prezent na komunię?

Pierwsza Komunia to wydarzenie wyjątkowe w życiu dziecka, a także rodziców. W tym dniu dziecko jest także obdarowywane prezentami, mniej lub bardziej trafionymi. Czy zabawka, nawet droga, jest właściwym wyborem? Pierwsza Komunia jest wydarzeniem dość poważnym, takim jakby pierwszym krokiem w dorosłość. Prezent powinien więc w jakiś sposób podkreślić to znaczenie. W tym kontekście smartwatch wydaje się korzystną opcją, bo smartwatch to dużo więcej, niż zabawka.

Smartwatch na komunię, czyli powrót do tradycji!

Smartwatch, a więc zegarek. Zegarki na rękę już wielokrotnie w historii były „komunijnym przebojem”. Najpierw zwyczajnie nie miały konkurencji w postaci urządzeń elektronicznych, bo takowych jeszcze nie było. Potem hitem stał się zegarek z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym. Po drodze mieliśmy kilka innych udoskonaleń, aż nastała era smartwatchy. A więc: tradycja i nowoczesność w jednym!

Smartwatch na komunię – prezent, który chroni dziecko!

Nie sposób pominąć tego faktu, bo przecież funkcje opiekuńcze smartwatcha są właśnie po to, by dziecko było bezpieczne. Lokalizator GPS, GEO ogrodzenie, zdalny podsłuch, przycisk SOS – to narzędzia, dzięki którym każdy rodzic może skutecznie sprawować opiekę nad swym podopiecznym, nawet na odległość. Pierwsza Komunia to idealna okazja, by wyposażyć dziecko w ten swoisty pakiet ochronny, a jednocześnie sprawić mu radość wielofunkcyjnym urządzeniem.

Smartwatch na komunię, czyli wiele prezentów zamiast jednego!

Kiedyś dziecko dostawało TYLKO zegarek, albo TYLKO telefon, albo TYLKO aparat fotograficzny… I też była radość, prawda? Ale czasy się zmieniają i wymagania rosną :) Smartwatch dziecięcy Garett to zegarek, telefon, aparat fotograficzny (wraz z przeglądarką zdjęć), a także dotykowy wyświetlacz, możliwość instalacji gier, latarka, mini dyktafon do notatek głosowych oraz cała paleta innych funkcji. A wiele modeli posiada w dodatku wysoki stopień wodoszczelności.

Smartwatch na komunię, czyli prezent, który rozwija i kształtuje!

Smartwatch to urządzenie elektroniczne, z którym należy obchodzić się w sposób rozsądny. Z kolei Pierwsza Komunia jest uroczystością pełną powagi i wzniosłości. Dlatego jest to bardzo dobra okazja, by obdarować dziecko prezentem, który z jednej strony będzie rozwijał umiejętności obsługi sprzętu zaawansowanego technologicznie, a z drugiej – będzie kształtował poczucie odpowiedzialności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium