Nagrody i wyróżnienia

Garett Electronics troszczy się o wysokie standardy oferty i jakość obsługi konsumentów. Nasze dążenia na tym polu są
doceniane, co poświadczają przyznane na przestrzeni ostatnich lat nagrody oraz wyróżnienia – którymi chwalimy się z
niesłabnącą dumą.


W latach 2017 i 2018 firma Garett Electronics zyskała złote godło w programie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie,
Renoma”. Miło nam poinformować, że także dziś możemy cieszyć się z tego prestiżowego wyróżnienia. Nagroda
przyznana została naszej marce również w 2019 roku, co świadczy to o tym, że nie spoczywamy na laurach: rozwijamy
się, doskonaląc naszą ofertę oraz dbając o jak najwyższy poziom świadczonych usług, jednocześnie odpowiadając na
rosnące wymagania naszych Klientów.
Program „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest organizowany od 10 lat i ma charakter ogólnopolski, a jego
głównym celem jest wybór najlepszych marek w poszczególnych branżach. Jest to dla nas tym większe wyróżnienie,
ponieważ jednym ze wskaźników, branych pod uwagę przy metodyce badań prowadzonych w celu wyboru najlepszych
marek, są opinie Klientów. Złote godło świadczy także o wysokim zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci oraz sile
marketingowej marki Garett Electronics. Program ten to jednocześnie nieoceniona pomoc w dokonywaniu dobrych
wyborów konsumenckich, szczególnie w obliczu stałego rozrastania się rynku o coraz to nowe firmy. Jesteśmy
zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni tak cenną odznaką i że możemy rozwijać skrzydła, jeszcze bardziej doskonaląc
własną ofertę, a zarazem stając się wzorem działalności dla innych firm w naszej branży.
Jak widać, od wielu lat zmierzamy w dobrą stronę; zmieniamy się, biorąc pod uwagę nie tylko sposób, w jaki funkcjonuje
sama marka, ale także zdanie Klientów, którzy są zadowoleni z poziomu świadczonych przez nas usług.

Mamy nadzieję, że poziom tego zadowolenia nie będzie malał, a wręcz przeciwnie – w kolejnych latach, tak jak w poprzednich oraz w roku 2020 – po raz kolejny udowodnimy, że warto zaufać marce Garett Electronics.

 

 

W 2018 roku firma Garett Electronics zdobyła także wyróżnienie złotym godłem w największym konkursie jakościowym w Polsce – Najwyższa Jakość Quality International. Tytuł uzyskaliśmy w kategorii QI Product dla całej linii SmartWatchy Garett. Jesteśmy dumni, że nasze starania spotkały się z uznaniem tak prestiżowego gremium i zyskaliśmy potwierdzenie najwyższej jakości naszych produktów, zwłaszcza mając na uwadze rygorystyczne kryteria plebiscytu.

Zdobyte wyróżnienia i nagrody stanowią obiektywną ocenę naszych działań i jednocześnie są najlepszą rekomendacją dla naszych produktów.

Linia Smartwatchy Garett została doceniona podczas konkursu Innowacja roku 2018, dzięki czemu firma Garett Electronics została jego laureatem. Innowacja roku 2018 to konkurs o charakterze ogólnopolskim, w którym promowane są nowoczesne, oryginalne, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz nowoczesne produkty. Program jest organizowany pod patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk, mogą w nim brać udział polskie przedsiębiorstwa. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze produkty zostały docenione przez kapitułę konkursu.

 

Kolejnym wyróżnieniem dla Garett Electronics w roku 2019 stała się odznaka Najwyższa jakość QI 2019 dla kamer samochodowych. Uznanie, z jakim spotkały się nasze wideorejestratory ma szczególną wartość. Jest to bowiem swoiste podsumowanie naszych starań, by nowoczesne i niezawodne kamery samochodowe stały się produktem dostępnym dla szerokiego odbiorcy, przyczyniając się tym samym do poprawy bezpieczeństwa nas wszystkich. Traktujemy to wyróżnienie jako motywację do jeszcze intensywniejszych prac nad udoskonalaniem naszej oferty.

 

…I znów mamy okazję do pochwalenia się nowym trofeum, tym razem szczególnym, bo nie związanym bezpośrednio z profilem naszej działalności. Firma Garett Electronics została uhonorowana godłem ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2019, dołączając tym samym do ekskluzywnego grona laureatów tego ogólnopolskiego programu. Możemy z dumą podkreślić, że nasza firma jest jak rodzina, w której każdy poczuwa się do współodpowiedzialności i jednocześnie każdy zawsze może liczyć na wsparcie. Wyróżnienie przyjęliśmy oczywiście z ogromną radością, lecz z drugiej strony… Nie mamy nic przeciwko temu, by za rok zasłużyły na nie wszystkie firmy w kraju!

 

Seria naszych smartwatchy Garett Kids z nowym modelem Kids Nice i Kids Junior została wyróżniona podczas XII edycji Konkursu Zabawka Roku jako Nagroda Rodziców 2019.
To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce, który pomaga rodzicom wybrać funkcjonalne i bezpieczne akcesoria dla dzieci. Tytuł Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice.

Smartwatche dziecięce Garett zostały docenione za swoją funkcjonalność w zakresie lokalizowania dziecka w czasie rzeczywistym za pomocą GPS oraz GEO-ogrodzenia. Wbudowany telefon komórkowy, przycisk SOS oraz zdalny podsłuch zwiększają spokój rodzica i bezpieczeństwo pociechy. Odkrywanie pozostałych funkcji takich jak gry, stoper, krokomierz, latarka, wbudowany aparat, system nagród i przesyłanie notatek dźwiękowych może stać się wyśmienitą wspólną zabawą. Na nasz sukces wpłynął także unikalny design oraz kompatybilność zarówno z systemami Android jak i iOS.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium