Nagrody i wyróżnienia

Garett Electronics troszczy się o wysokie standardy oferty i obsługi. Nasze dążenia na tym polu są doceniane, co poświadczają przyznane na przestrzeni ostatnich lat nagrody i wyróżnienia.

W latach 2017 i 2018 firma Garett Electronics zyskała złote godło w programie „Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma”. Program ten jest organizowany od 9 lat i ma ogólnopolski charakter, a jego głównym celem jest wybór najlepszych marek w poszczególnych branżach. Jest to dla nas tym większe wyróżnienie, że jednym ze wskaźników branych pod uwagę przy metodyce badań prowadzonych w celu wyboru najlepszych marek, są opinie Klientów.

 

W 2018 roku firma Garett Electronics zdobyła także wyróżnienie złotym godłem w największym konkursie jakościowym w Polsce – Najwyższa Jakość Quality International. Tytuł uzyskaliśmy w kategorii QI Product dla całej linii SmartWatchy Garett. Jesteśmy dumni, że nasze starania spotkały się z uznaniem tak prestiżowego gremium i zyskaliśmy potwierdzenie najwyższej jakości naszych produktów, zwłaszcza mając na uwadze rygorystyczne kryteria plebiscytu.

Zdobyte wyróżnienia i nagrody stanowią obiektywną ocenę naszych działań i jednocześnie są najlepszą rekomendacją dla naszych produktów.

Linia Smartwatchy Garett została doceniona podczas konkursu Innowacja roku 2018, dzięki czemu firma Garett Electronics została jego laureatem. Innowacja roku 2018 to konkurs o charakterze ogólnopolskim, w którym promowane są nowoczesne, oryginalne, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz nowoczesne produkty. Program jest organizowany pod patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk, mogą w nim brać udział polskie przedsiębiorstwa. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze produkty zostały docenione przez kapitułę konkursu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl