Nagrody
i wyróżnienia

GARETT troszczy się o wysokie standardy oferty i jakość obsługi konsumentów. Nasze dążenia na tym polu są doceniane, co poświadczają przyznane na przestrzeni ostatnich lat nagrody oraz wyróżnienia – którymi chwalimy się z niesłabnącą dumą.

 

 

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma

W latach 2017 i 2018 firma GARETT zyskała złote godło w programie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Miło nam poinformować, że także dziś możemy cieszyć się z tego prestiżowego wyróżnienia. Nagroda przyznana została naszej marce również w 2019 roku, co świadczy to o tym, że nie spoczywamy na laurach: rozwijamy się, doskonaląc naszą ofertę oraz dbając o jak najwyższy poziom świadczonych usług, jednocześnie odpowiadając na rosnące wymagania naszych Klientów. Program „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest organizowany od 10 lat i ma charakter ogólnopolski, a jego głównym celem jest wybór najlepszych marek w poszczególnych branżach. Jest to dla nas tym większe wyróżnienie, ponieważ jednym ze wskaźników, branych pod uwagę przy metodyce badań prowadzonych w celu wyboru najlepszych marek, są opinie Klientów. Złote godło świadczy także o wysokim zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci oraz sile marketingowej marki GARETT. Program ten to jednocześnie nieoceniona pomoc w dokonywaniu dobrych wyborów konsumenckich, szczególnie w obliczu stałego rozrastania się rynku o coraz to nowe firmy. Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni tak cenną odznaką i że możemy rozwijać skrzydła, jeszcze bardziej doskonaląc własną ofertę, a zarazem stając się wzorem działalności dla innych firm w naszej branży. Jak widać, od wielu lat zmierzamy w dobrą stronę; zmieniamy się, biorąc pod uwagę nie tylko sposób, w jaki funkcjonuje sama marka, ale także zdanie Klientów, którzy są zadowoleni z poziomu świadczonych przez nas usług.

Mamy nadzieję, że poziom tego zadowolenia nie będzie malał, a wręcz przeciwnie – w kolejnych latach, tak jak w poprzednich oraz w roku 2020 – po raz kolejny udowodnimy, że warto zaufać marce GARETT.

 

 

Najwyższa jakość QI 2018

W 2018 roku firma GARETT zdobyła także wyróżnienie złotym godłem w największym konkursie jakościowym w Polsce – Najwyższa Jakość Quality International. Tytuł uzyskaliśmy w kategorii QI Product dla całej linii SmartWatchy Garett. Jesteśmy dumni, że nasze starania spotkały się z uznaniem tak prestiżowego gremium i zyskaliśmy potwierdzenie najwyższej jakości naszych produktów, zwłaszcza mając na uwadze rygorystyczne kryteria plebiscytu.

Zdobyte wyróżnienia i nagrody stanowią obiektywną ocenę naszych działań i jednocześnie są najlepszą rekomendacją dla naszych produktów.

 

 

Innowacja Roku 2018

Linia Smartwatchy Garett została doceniona podczas konkursu Innowacja roku 2018, dzięki czemu firma GARETT została jego laureatem. Innowacja roku 2018 to konkurs o charakterze ogólnopolskim, w którym promowane są nowoczesne, oryginalne, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz nowoczesne produkty. Program jest organizowany pod patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk, mogą w nim brać udział polskie przedsiębiorstwa. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze produkty zostały docenione przez kapitułę konkursu.

 

 

Najwyższa jakość QI 2019 dla kamer samochodowych

Kolejnym wyróżnieniem dla GARETT w roku 2019 stała się odznaka Najwyższa jakość QI 2019 dla kamer samochodowych. Uznanie, z jakim spotkały się nasze wideorejestratory ma szczególną wartość. Jest to bowiem swoiste podsumowanie naszych starań, by nowoczesne i niezawodne kamery samochodowe stały się produktem dostępnym dla szerokiego odbiorcy, przyczyniając się tym samym do poprawy bezpieczeństwa nas wszystkich. Traktujemy to wyróżnienie jako motywację do jeszcze intensywniejszych prac nad udoskonalaniem naszej oferty.

 

 

ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2019

…I znów mamy okazję do pochwalenia się nowym trofeum, tym razem szczególnym, bo nie związanym bezpośrednio z profilem naszej działalności. Firma GARETT została uhonorowana godłem ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2019, dołączając tym samym do ekskluzywnego grona laureatów tego ogólnopolskiego programu. Możemy z dumą podkreślić, że nasza firma jest jak rodzina, w której każdy poczuwa się do współodpowiedzialności i jednocześnie każdy zawsze może liczyć na wsparcie. Wyróżnienie przyjęliśmy oczywiście z ogromną radością, lecz z drugiej strony… Nie mamy nic przeciwko temu, by za rok zasłużyły na nie wszystkie firmy w kraju!

 

 

Nagroda Rodziców 2019

Seria naszych smartwatchy Garett Kids z nowym modelem Kids Nice i Kids Junior została wyróżniona podczas XII edycji Konkursu Zabawka Roku jako Nagroda Rodziców 2019.
To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce, który pomaga rodzicom wybrać funkcjonalne i bezpieczne akcesoria dla dzieci. Tytuł Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice.

Smartwatche dziecięce Garett zostały docenione za swoją funkcjonalność w zakresie lokalizowania dziecka w czasie rzeczywistym za pomocą GPS oraz GEO-ogrodzenia. Wbudowany telefon komórkowy, przycisk SOS oraz zdalny podsłuch zwiększają spokój rodzica i bezpieczeństwo pociechy. Odkrywanie pozostałych funkcji takich jak gry, stoper, krokomierz, latarka, wbudowany aparat, system nagród i przesyłanie notatek dźwiękowych może stać się wyśmienitą wspólną zabawą. Na nasz sukces wpłynął także unikalny design oraz kompatybilność zarówno z systemami Android jak i iOS.

 

 

Super Marka 2020

Rok 2020 czas zacząć :) O tym wyróżnieniu tak naprawdę wiedzieliśmy już wcześniej, ponieważ jako trzykrotnemu laureatowi programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, należało nam się ono, niejako „ustawowo”. Niemniej teraz już oficjalnie możemy z dumą oznajmić, że firma GARETT została uhonorowana godłem Złota Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma - 2020. I oczywiście, jak każde dotychczasowe wyróżnienie, stanie się ono dla nas motywacją do osiągania jeszcze wyższych celów.

 

 

Marka Garett wyróżniona nagrodą „Dziecięca Marka Roku 2020”!

Smartwatche dziecięce Garett zostały uhonorowane tytułem „Dziecięca Marka Roku 2020” w kategorii elektronika i media. To już kolejne prestiżowe wyróżnienie dla naszych innowacyjnych zegarków przyznane przez Polski Instytut Rozwoju Marki. Potwierdza ich wysoką jakość oraz funkcjonalność, a przede wszystkim to, jak dobrze wpisują się w potrzeby najmłodszych i ich rodziców.
Nagroda „Dziecięca Marka Roku” jest przyznawana najlepszym produktom, usługom oraz rozwiązaniom stworzonym z myślą o najmłodszych. Otrzymują ją wyłącznie zaufane marki, które cieszą się uznaniem specjalistów i klientów.
Tym razem nasza firma została uhonorowana za smartwatch Garett Kids 4G. To rewolucyjny zegarek elektroniczny, który pozwala rodzicom zadbać o bezpieczeństwo i swobodną komunikację z dziećmi. Urządzenie pozwala dyskretnie sprawdzić lokalizację dziecka za pośrednictwem WiFi, GPS, LTE oraz LBS oraz pełni funkcję telefonu. Wbudowany aparat, dyskretny przycisk SOS, wideorozmowy, moduł kontroli rodzicielskiej GEOogrodzenie to cechy, za które doceniono właśnie to urządzenie i pozostałe smartwatche dziecięce Garett.
Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania cieszą się tak dużym uznaniem na rynku. Pracujemy już nad kolejnymi udoskonaleniami i wierzymy, że w kolejnych latach nasze produkty ponownie zyskają aprobatę specjalistów oraz użytkowników.
Dziękujemy za zaufanie!

 

 

Polska Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma

Firma GARETT ponownie została odznaczona godłem Polska Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma! To wyróżnienie, które stanowi zwieńczenie naszej niestrudzonej pracy oraz dążeń do ciągłego rozwoju.
Godło Polska Dobra Marka przyznawane jest firmom, które cieszą się wyjątkowym zaufaniem konsumentów, dlatego jest dla nas niezwykle znaczące. Cieszymy się, że – działając w niezwykle konkurencyjnej branży elektronicznej – zdołaliśmy wyróżnić się jakością, innowacyjnością i podejściem do klienta.
W 2021 roku godłem Polskiej Dobrej Marki zostało wyróżnionych zaledwie 18 firm działających na terenie całego kraju. Obecność w tak elitarnym gronie to dla GARETT motywacja do dalszego przekraczania własnych limitów i skupiania się na jakości. Nie spoczywając na laurach, dążymy do tego, by nazwa naszej firmy pojawiała się w plebiscycie co roku.
Mamy nadzieję, że to wyróżnienie pomoże naszym klientom utwierdzić się w wyborze produktów GARETT i zaufaniu do naszej marki.

 

 

Linia Garett Beauty wyróżniona nagrodą Rynkowy Lider Innowacji 2021

Linia urządzeń Garett Beauty zyskała ogromne uznanie w oczach ekspertów oraz klientów. Do listy wyróżnień przyznanych produktom stworzonym z myślą o wykonywaniu profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w domu dołączył prestiżowy tytuł Rynkowy Lider Innowacji 2021. Rynkowy Lider Innowacji 2021 – wyróżnienia dla najlepszych Rynkowy Lider Innowacji 2021 jest ogólnopolskim programem promocyjnym, nakierowanym na propagowanie wdrażania nowatorskich rozwiązań oraz projakościowego podejścia do procesów biznesowych. W jego ramach eksperci wyłaniają liderów innowacji, którzy zyskują prawo do posługiwania się godłem promocyjnym Rynkowy Lider Innowacji 2021 – Jakość, Kreatywność, Efektywność. Kryteriami uwzględnianymi przy przyznawaniu nagrody są m.in.:

realizowanie innowacyjnych inwestycji, wdrażanie nowych, innowacyjnych produktów bądź usług i ulepszanie dotychczas oferowanych, minimalizacja negatywnego wpływu działania firmy na środowisko, podjęcie współpracy z jednostkami badawczo rozwojowymi.
GARETT nieustannie poszukuje nowych sposobów na zwiększenie innowacyjności swoich działań. Tym razem eksperci docenili nową linię urządzeń – Garett Beauty. Garett Beauty – profesjonalne zabiegi kosmetyczne w domowym zaciszu Linia Garett Beauty jest jedną z najmłodszych w gamie produktów oferowanych przez naszą firmę. Pomysł na nią zrodził się z uwagi na rosnącą świadomość troski o urodę wśród Klientów, a zwłaszcza Klientek. Obecna sytuacja utrudnia regularne wizyty w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dlatego urządzenia Garett Beauty stwarzają możliwość wykonania zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych w domu. Bezpiecznie, prosto i w najdogodniejszym momencie Wszystkie urządzenia łączą cechy kluczowe dla naszych Klientów:

prostą, intuicyjną obsługę – dzięki czemu nawet osoby, które rozpoczynają przygodę z mezoterapią czy mikrodermabrazją mogą samodzielnie wykonać te zabiegi, ergonomię – zapewniającą komfort samodzielnej obsługi, wielofunkcyjność – urządzenia mają wiele poziomów mocy, a większość z nich można zastosować na kilka sposobów, doskonały stosunek jakości do ceny – dzięki innowacyjnemu podejściu udowadniamy, że za profesjonalny sprzęt na wysokim poziomie nie trzeba płacić bardzo dużych kwot. To sprawia, że zaawansowane technologie stały się dostępne dla szerszego grona osób.

Nagroda Rynkowy Lider Innowacji 2021 to kolejne potwierdzenie, że nasz kierunek działania jest słuszny. Obecnie pracujemy nad kolejnymi urządzeniami – wierzymy, że linia Beauty i pozostałe jeszcze niejeden raz zostaną wyróżnione za innowacyjność.

 

 

Nagroda Rodziców 2021

Z ogromną przyjemnością odebraliśmy informację, że nasz smartwatch dziecięcy znalazł się wśród laureatów XIV Edycji Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców.

Możemy śmiało powiedzieć, że jest to najważniejszy plebiscyt w branży - startują w nim najlepsi. Na rekomendacje Jury konkursu czekają wszyscy – zwłaszcza rodzice. Tytuł Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice.

Smartwatch dziecięcy Garett został doceniony za swoją funkcjonalność, ciekawą stylistykę i wysokiej jakości materiały. Jurorzy zwrócili uwagę na bardzo przydatny aspekt lokalizowania dziecka w czasie rzeczywistym za pomocą GPS oraz GEO-ogrodzenia. Dostrzegli pozytywy płynące z posiadania wbudowanego telefonu komórkowego oraz przycisku SOS, które zapewniają spokój rodzica i bezpieczeństwo pociechy. Odkrywanie pozostałych funkcji takich jak gry, stoper, krokomierz, latarka, wbudowany aparat, system nagród i przesyłanie notatek dźwiękowych może stać się wyśmienitą wspólną zabawą. Na nasz sukces wpłynęły także możliwość pomiaru temperatury ciała, pulsu, ciśnienia i natlenienia krwi. Nie została również pominięta kompatybilność zarówno z systemami Android jak i iOS.

Zostaliśmy docenieni po raz kolejny i dołożymy wszelkich starań żeby podtrzymać zwycięską passę!

 

 

Najwyższa Jakość Quality International 2021

Miło nam poinformować, że Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2021 przyznała firmie GARETT Złote Godło w kategorii Q1 PRODUCT- produkt najwyższej jakości za linie Garett Beauty. Kategoria Garett Beauty jest jedną z najmłodszych, oferowanych przez naszą firmę. Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że nasze starania i troska o jakość produktów zostały docenione. Od samego początku tworzenia marki GARETT przyświecał nam cel, aby spełnić to najważniejsze kryterium.

Program Najwyższa Jakość Quality International 2021 organizowany jest pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, jest ona dla nas wspaniałym podsumowaniem dotychczasowej działalności. Nie spoczywamy na laurach, mamy nadzieję, że ten sukces będzie wspaniałym preludium do dalszego rozwoju.

 

 

Kobieca Marka Roku 2021 – Klasa i styl

Linia Garett Beauty pojawiła się pod koniec 2020 r. i od razu podbiła serca użytkowniczek, w tymi wielu influencerek. Obojętną na tę sytuację nie mogła pozostać kapituła plebiscytu „Kobieca Marka Roku” i uhonorowała nas wspomnianym odznaczeniem. Jest ono dla nas szczególnie ważne, ponieważ pokazuje, że warto się starać i podążać nowymi drogami. Świetne opinie i zadowolenie naszych użytkowniczek dodały nam wiatru w żagle, a linia beauty została rozbudowana o kolejne produkty. Dzięki nim we własnym mieszkaniu można urządzić strefę SPA i zrelaksować się po trudnym dniu, zadbać o swoją cerę oraz promienny i piękny uśmiech.

 

 

 

 

Plebiscyt Influencer's TOP 2021

Miło nam poinformować, że nasz produkt Garett Beauty Vital Skin zdobył uznanie szerokiej kapituły plebiscytu Influencer’s TOP 2021 i okazał się bezkonkurencyjny w kategorii Uroda, Urządzenia do pielęgnacji twarzy. W skład jury plebiscytu wchodzi przeszło 130 osób: znanych blogerów urodowych, lifestylowych, influencerów oraz gwiazdy znane z ekranu tv, kina, nośnych programów, celebrytów. Są to min. Natalia Siwiec, Agata Rubik, Sylwia Madeńska i wiele innych. Produkty z linii Garett Beauty doceniane są za solidność wykonania i funkcjonalność. Do tej pory zabiegi takie jak mezoterapia przeprowadzane były jedynie w gabinetach kosmetycznych. Dzięki GARETT już nic nie stoi na przeszkodzie, by można je było wykonać w domowym zaciszu. Dziękujemy za uznanie, jest ono dla nas wspaniałą nagrodą i potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku.

 

 

1 pixelBĄDŹ NA BIEŻĄCO
1 pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium