1 pixel Garett Tracker

Aplikacja Garett Tracker powstała z myślą o rodzicach, dla których opieka nad dzieckiem ma najważniejsze znaczenie. Jest w pełni darmowa, a za jej pomocą skonfigurujemy ustawienia zegarka z serii Garett Kids. Po sparowaniu uzyskamy dostęp do wielu funkcji, które umożliwią nam zapewnienie bezpieczeństwa dziecku i innym członkom rodziny.

film

Opis funkcji aplikacji:

Czat – aplikacja umożliwia wysyłanie na zegarek krótkie notatki głosowe, wiadomości tekstowe oraz zdjęcia.

Lokalizacja – możliwość zlokalizowania smartwatcha przez aplikację i pokazania go na mapie. Aby lokalizacja zegarka była określona z jak największą dokładnością, smartwatch musi znajdować się na otwartym terenie, aby sygnał GPS był dokładny i stabilny.

Geo ogrodzenie – funkcja pozwalająca na wyznaczenie kilku obszarów (maksymalnie 3), w których użytkownik zegarka może się poruszać. Gdy granica strefy zostanie przekroczona aplikacja powiadomi nas o tym.

Plan lekcji – pozwala skonfigurować harmonogram, który można potem wyświetlić na wyświetlaczu smartwatcha w zakładce „Nauka”.

Czat wideo – możliwość połączeń wideo (smartwatch musi obsługiwać technologię 4G). Połączenie wideo można wykonać zarówno z poziomu zegarka jak i z poziomu aplikacji. Aby rozpocząć rozmowę należy kliknąć ikonę wskazującą na nazwę powiązanego urządzenia. Istnieje również możliwość grupowej rozmowy wideo.

Opcja SOS – umożliwia konfigurację numerów SOS (maksymalnie 3), do których wykonane zostanie połączenie w razie niebezpieczeństwa. Możliwość szybkiego powiadomienia o niebezpieczeństwie osoby bliskiej. Dłuższe przytrzymanie przycisku SOS na zegarku powoduje wykonanie połączenia na pierwszy numer. Gdy połączenie się nie powiedzie, zegarek automatycznie wybierze drugi oraz analogicznie trzeci numer.

Monitoring głosu – możliwość zdalnego podsłuchu. Wystarczy wprowadzić numer telefonu, aby aktywować funkcję. W ciągu 30 sekund zegarek automatycznie oddzwania na wpisany wcześniej numer telefonu. Ekran zegarka pozostaje bez zmian - jest to całkowicie dyskretne.

Kontrola rodzicielska:
- blokada urządzenia: możliwość ograniczenia funkcjonalności zegarka wyłącznie do połączeń SOS,
- monitoring głosu: możliwość zdalnego podsłuchu,
- biała lista: filtrowanie połączeń przychodzących, tylko numery z Białej listy i wcześniej zapisane w książce telefonicznej będą mogły dodzwonić się na zegarek,
- powiadomienia: historia ostatnich powiadomień, np. połączeń SOS,
- powiadomienia SMS: wł./wył. oraz konfiguracja powiadomień SMS na podany numer telefonu (bateria, geo ogrodzenie, SOS),
- wiadomości SMS: możliwość odczytywania wiadomości SMS, adresowanych na numer znajdujący się w zegarku,
- znajdź zegarek: funkcja szukania zegarka - alarm dźwiękowy.

Konfiguracja zegarka:
- książka telefoniczna: możliwość dodawania kontaktów, które będą wyświetlane w książce telefonicznej zegarka,
- konfiguracja numerów SOS: dłuższe przytrzymanie przycisku SOS na zegarku powoduje wykonanie połączenia na pierwszy numer,
- alarmy: konfiguracja alarmów na zegarku,
- tryby pracy: wybór częstotliwości odświeżania lokalizacji zegarka,
- profile: wybór profilu dźwięku zegarka,
- strefa czasowa: konfiguracja strefy czasowej zegarka,
- język: możliwość zmiany języka smartwatcha,
- ustawienia WiFi: konfiguracja sieci WiFi z którą zegarek łączy się automatycznie bez wpisywania hasła,
- plan zasilania: możliwość zaplanowania uruchomienia lub wyłączenia zegarka,
- tryb nocnego oszczędzania baterii: możliwość wł./wył. trybu oszczędzania baterii, polegającego na ograniczeniu funkcji sieciowych zegarka w godzinach 22:00 - 6:00,
- pozycjonowanie GPS: możliwość wł./wył. funkcji pozycjonowania zegarka poprzez GPS,
- klawiatura numeryczna: możliwość wł./wył. funkcji klawiatury numerycznej na zegarku.

W zależności od modelu urządzenia opisane powyżej funkcje aplikacji Garett Tracker mogą się różnić.

1 pixelBĄDŹ NA BIEŻĄCO
1 pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium