Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

1 pixel

Przesuszona skóra? Wypróbuj profesjonalne rozwiązania.

Istnieją dwa wyjścia z sytuacji – stosowanie kosmetyków regeneracyjnych lub korzystanie ze specjalnych urządzeń kosmetycznych. Za najlepsze rozwiązanie uznaje się połączenie tych sposobów. Wówczas zdecydowanie wzrasta skuteczność zabiegów mających na celu odbudowę skóry. Ważne, żeby podjąć te kroki jak najszybciej i wykonywać wspomniane czynności cierpliwie, regularnie. Z czasem twarz wróci do dyspozycji sprzed zimy.

  1. Przesuszona skóra twarzy – jak temu zaradzić?
  2. Mezoterapia bezigłowa – skuteczna rewitalizacja i odświeżenie skóry po zimie
  3. Mezoterapia bezigłowa w domu – jak w prosty sposób możesz wykonać ją samodzielnie?
  4. Efekty mezoterapii bezigłowej w domu

 

1. Przesuszona skóra twarzy – jak temu zaradzić?

Niezwykle istotną rolę odgrywa wybór odpowiednich specyfików. W takich okolicznościach skutecznie sprawdzają się przede wszystkim kremy i balsamy o podwyższonej zawartości składników odnawiających zniszczony naskórek. Pielęgnacja skóry zawsze powinna bazować na używaniu produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Po okresie obniżonej temperatury ciało wymaga efektywnej kuracji, dlatego warto kupować popularne preparaty, cieszące się pozytywnymi opiniami innych konsumentów.

Wśród najczęściej wykorzystywanych środków, które znajdziesz w popularnych kosmetykach regenerujących, są na przykład kwas hialuronowy, ekstrakty z aloesu oraz witamina E. Te elementy doskonale odbudowują mocno podrażnione fragmenty skóry i koją ból. Ich codzienne stosowanie znacznie poprawia stan twarzy, dzięki czemu nie musisz martwić się jej wyglądem. W pełni zadowalające rezultaty ujrzysz jednak dopiero wtedy, gdy rozpoczniesz wykonywanie dodatkowych, domowych zabiegów za pomocą stworzonych w tym celu akcesoriów.

2. Mezoterapia bezigłowa – skuteczna rewitalizacja i odświeżenie skóry po zimie

Mezoterapia skóry polega na podawaniu substancji czynnych w miejsca, gdzie uległa ona zniszczeniom między innymi w wyniku zimowego mrozu. Standardowe metody obejmują wstrzykiwanie wymienionych wyżej składników igłą, lecz coraz większą popularnością cieszy się terapia bezigłowa. W jej przypadku nie zachodzi konieczność nakłuwania naskórka, co bywa problematyczne. Nie wszyscy lubią taką ingerencję względem ciała, a dla pewnej grupy osób tradycyjny sposób może sprawiać zbyt duży dyskomfort.

Głównie z tego powodu nieustannie rośnie zainteresowanie mezoterapią bezigłową, która zapewnia świetne efekty bez przebijania zewnętrznych warstw skóry. Trzeba tylko skorzystać ze specjalistycznego akcesorium dostosowanego do wspomnianej kuracji. Kiedyś używano go jedynie w profesjonalnych gabinetach, gdzie poddawano się zabiegom wykonywanym przez ekspertów. Dziś tę pielęgnację zrealizujesz samodzielnie w domowym zaciszu. Wystarczy, że kupisz odpowiedni sprzęt.

3. Mezoterapia bezigłowa w domu – jak w prosty sposób możesz wykonać ją samodzielnie?

Uzyskiwanie identycznych rezultatów jak w przypadku wprowadzania substancji czynnych do wnętrza skóry bez jej nakłuwania? Czy to w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak! Urządzenie do mezoterapii bezigłowej generuje wiele dawek prądu impulsowego o częstotliwości radiowej. Właśnie one pomagają przywracać zmęczonej skórze dawny wygląd. W niektórych trybach pracy towarzyszą im również wibracje soniczne oraz światło LED wspomagające cały proces.

Innowacyjne rozwiązanie technologiczne bazujące na znanych powszechnie zjawiskach fizyczno-chemicznych sprawia, że bez żadnej ingerencji w naskórek odżywiasz jego strukturę. Podczas przeprowadzania zabiegu przykładasz jedynie głowicę akcesorium z płatkiem kosmetycznym do twarzy pokrytej wcześniej żelem przewodzącym. Potem włączasz wybrany moduł i przez kilka lub kilkanaście minut masujesz okolice policzków, nosa, czoła, a także podbródka. Pielęgnacja skóry w tym wydaniu jest nie tylko skuteczna, ale również bardzo wygodna.

Jakie funkcje zawiera urządzenie do mezoterapii bezigłowej?

Każdy model urządzenia do mezoterapii bezigłowej różni się w zależności od marki. Możliwości sprzętu poznasz na przykładzie przyrządu Garett Beauty Fresh Skin Pro. Oferuje on następujące funkcje:

  • radiofrekwencja RF – stymulowanie regeneracji kolagenu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego;
  • elektrostymulacja EMS – pobudzanie mięśni i niwelowanie obwisłości skóry dzięki prądom impulsowym;
  • wibracje soniczne – oczyszczanie twarzy oraz poprawa krążenia krwi, a w konsekwencji zwiększenie wchłaniania substancji kosmetycznych;
  • terapia LED – redukcja zmarszczek i wygładzenie skóry poprzez wnikanie światła czerwonego;

Ponadto do dyspozycji masz wiele trybów działania, takich jak jonowe oczyszczanie lub nawilżanie, krioterapia, clean, moisture. Poszczególne moduły są dostosowane do konkretnych kosmetyków. Informacje na ten temat zawsze znajdziesz w instrukcji obsługi akcesorium.

4. Efekty mezoterapii bezigłowej w domu

 Jakie konkretnie korzyści gwarantuje Ci mezoterapia bezigłowa? Przede wszystkim eliminuje wszelkie zanieczyszczenia w głębi skóry. Tego efektu nie da się uzyskać jedynie poprzez nakładanie kremów i serum dłońmi. Poza tym przy utrzymaniu regularności w kuracji możesz liczyć na likwidację widocznych przebarwień, wyrównanie koloru skóry czy wygładzenie jej zewnętrznej warstwy. Efekty powinieneś dostrzec już po kilku zabiegach.

Te wszystkie rezultaty korzystania z urządzenia do mezoterapii bezigłowej pozwalają kompleksowo zadbać o twarz zmęczoną zimowym mrozem i chłodnym wiatrem. To zdecydowanie jedno z najlepszych rozwiązań na odbudowanie podrażnionej, zniszczonej oraz wysuszonej skóry, co potwierdzają opinie ekspertów. Polki chwalą opisaną metodę za skuteczność przy niewygórowanych kosztach i ogromnej wygodzie. Jeśli pielęgnacja skóry na wiosnę spędza Ci sen z powiek, koniecznie rozważ wprowadzenie w życie przedstawionego sposobu.

1 pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium