Poradniki

Znajdziesz tutaj informacje o najnowszych trendach w świecie Smartwachy oraz tipy i wskazówki jak wybrać najlepszy smartwatch dla każdej aktywności. Zapraszamy!

Poradnik 12: Tracker GPS – lokalizacja, łączność, BEZPIECZEŃSTWO!

Tracker GPS – lokalizacja, łączność, BEZPIECZEŃSTWO!

Zgubić się można w wielu różnych sytuacjach. I wcale nie dotyczy to wyłącznie dzieci. Zgubić się można na grzybach, na leśnej wycieczce, a już w szczególności w górach – z dala od ludzkich siedzib. Istnieją sytuacje, które szczególnie zwiększają ryzyko zabłądzenia. Należą do nich różnego typu „szkoły przetrwania”, obozy wędrowne, gry terenowe, a także najniewinniejsze wycieczki rodzinne. W każdej takiej sytuacji należy pamiętać o bezpieczeństwie uczestników. Tracker GPS zapewnia takie bezpieczeństwo, dzięki możliwościom lokalizacji oraz łączności.

Tracker GPS dla uczestnika obozu/szkolenia/eventu

Każdy organizator obozów i eventów z elementami gier terenowych powinien odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Wyposażanie podopiecznych w trackery GPS to gwarancja stałej łączności ze wszystkimi i możliwość błyskawicznego odnalezienia każdej osoby, nawet, jeśli zajęcia odbywają się w warunkach nocnych.

Tracker GPS dla dziecka

Wyposażając dziecko na wycieczkę lub obóz nie należy zaniedbywać żadnych środków ostrożności. Wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zabłądzenia, tracker GPS może okazać się prawdziwym wybawieniem i pozwoli uniknąć nieprzyjemnych perypetii. Tym bardziej, że przypięty w formie breloka, nie będzie tak podatny na zgubienie, jak telefon komórkowy.

Tracker GPS dla samotnego wędrowca

Nawet zwykły spacer po lesie może zakończyć się niespodzianką w postaci skręcenia nogi. A co dopiero wyprawy górskie! Nikt, kto samotnie porusza się po trudnym terenie, nie powinien pozostawać bez możliwości kontaktu i szybkiego wezwania pomocy w razie potrzeby. A najbezpieczniejszą opcją jest możliwość szybkiego zlokalizowania takiej osoby. Ryzyko powinno mieć swoje granice, dlatego tracker GPS powinien znaleźć się w plecaku każdego samotnego łowcy przygód.

Tracker GPS i wiesz, gdzie kto jest!

Dzięki technologii GPS opiekun może w dowolnej chwili wyświetlić na swoim smartfonie mapkę z zaznaczoną dokładną lokalizacją posiadacza trackera. Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych za pomocą trackera to dodatkowy atut, ponieważ zapewnia kontakt nawet w sytuacji, gdy podopieczny rozmawia aktualnie przez swój telefon. W sytuacji kryzysowej przydatna jest także funkcja PODSŁUCH, która rejestruje odgłosy z otoczenia. Tracker GPS to idealny towarzysz w każdej wyprawie i dlatego też został przygotowany na każde warunki pogodowe, dzięki obudowie odpornej na zachlapanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium