Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

1 pixel

Smartwatch z lokalizatorem GPS – dlaczego warto kupić dziecku urządzenie tego typu?

Smartwatch z lokalizatorem GPS – dlaczego warto kupić dziecku urządzenie tego typu?

Nasze dzieci bez większych oporów korzystają dziś z nowinek technicznych. Biegle korzystają ze wszystkich funkcji, zadziwiając nawet rodziców! Czy wiesz jednak, że istnieją tak inteligentne urządzenia, które nie tylko gwarantują maluchom świetną zabawę, ale zapewniają im również bezpieczeństwo? Smartwatch okaże się strzałem w dziesiątkę, jeśli szukasz dla dziecka nowoczesnego i sprawdzonego prezentu.

 

 

 

 

 

 

Dziecięcy zegarek w nowej odsłonie

Klasyczne zegarki dla najmłodszych zastąpione zostały przez znacznie nowsze urządzenia, które posiadają mnóstwo dodatkowych funkcji – Smartwatche. Przemyślane w każdy calu wprawią w zachwyt małego miłośnika designerskich gadżetów. Kolorowe, naszpikowane różnymi funkcjami, dostępne w atrakcyjnej formie okażą się idealnym prezentem dla malucha.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gadżet, który zapewnia bezpieczeństwo

Zaawansowana technologia, jaka została użyta do produkcji zegarków, służy nie tylko codziennej rozrywce. Dziecięcy Smartwatch został opracowany w taki sposób, aby zapewniać pociechom wysoki poziom bezpieczeństwa. Każde z takich inteligentnych urządzeń posiada wbudowany lokalizator GPS, który pozwala rodzicom niemal natychmiast ustalić miejsce, w którym znajduje się maluch. Wprowadzony do wewnątrz nadajnik korzysta z nowoczesnego systemu nawigacji, za sprawą którego bez problemu zorientujesz się, gdzie w danym momencie znajduje się Twoje dziecko.

 

 

 

 

 

 

 

W stałym kontakcie z maluszkiem

Smartwatch to także gwarancja bycia w ciągłym kontakcie z maluchem. Upewnić się, że pociecha bez problemu dotarła do koleżanki lub na dodatkowe lekcje angielskiego – to wiedza bezcenna dla każdego rodzica. Zegarek posiada wygodną funkcję dzwonienia, wystarczy więc chwila, aby skontaktować się z maluchem. A dzięki wbudowanemu alarmowi pociecha już nigdy nie spóźni się na lekcje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smartwatch dla dzieci – gadżet wygodny, funkcjonalny i modny

Nowoczesny zegarek, który zapewnia maluszkowi bezpieczeństwo, a rodzicom pewność, że nic mu nie grozi to gadżet, którego zakup warto rozważyć. Dziecko bez wątpienia będzie zadowolone z takiego prezentu i czym prędzej założy Smartwatch na rękę, nie chcąc się z nim rozstawać na dłużej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium