Poradniki

Znajdziesz tutaj informacje o najnowszych trendach w świecie Smartwachy oraz tipy i wskazówki jak wybrać najlepszy smartwatch dla każdej aktywności. Zapraszamy!

Poradnik 20: Smartwatch sportowy, czyli: trenuj efektywnie i bezpiecznie!

Poradnik 20: Smartwatch sportowy, czyli: trenuj efektywnie i bezpiecznie!

Smartwatch sportowy, czyli: trenuj efektywnie i bezpiecznie!

Wiele osób ambitnie i z przytupem rozpoczyna rekreacyjne uprawianie sportu. I niestety w znacznej liczbie przypadków kończy się to słomianym zapałem. Powody są różne: czasem jest to przeforsowanie (przecenienie własnych sił), innym razem brak oczekiwanych efektów, a najczęściej brak motywacji i wymówka brakiem czasu. Pod czujnym okiem trenera wszystko byłoby prostsze, prawda? A i motywacja by się znalazła. Smartwatch sportowy to właśnie Twój osobisty trener!

Smartwatch sportowy, czyli EFEKT

Można ćwiczyć dla lepszego samopoczucia, dla zrzucenia zbędnych kilogramów, a także dla poprawy kondycji. Skutecznie pomogą Ci w tym takie funkcje, jak: KROKOMIERZ (obliczy przebytą drogę oraz spalone kalorie) oraz TRYBY SPORTOWE, które można ustawić na konkretną dyscyplinę (np. bieganie, jazda rowerem, pływanie) i dzięki temu optymalnie dostosować natężenie wysiłku do oczekiwanych rezultatów.

Smartwatch sportowy, czyli umiar i bezpieczeństwo

Czasem początkowy entuzjazm może sprawić, że przecenisz swoje siły i zwyczajnie się przetrenujesz. Wtedy na ogół ochota do dalszych treningów mija na dłuższy czas. Aplikacje, takie jak pulsometr i pulsoksymetr, kontrolują na bieżąco Twój puls i natlenienie krwi. Dzięki ich wskazaniom unikniesz przeforsowania, zachowując niezbędne rezerwy energii.

Smartwatch sportowy, czyli motywacja

Hej! Czy to przypadkiem nie pora na trening? A Ty co? Siedzisz przed telewizorem? I myślisz, że Twój trener się o tym nie dowie? Nic z tego! MONITOR BRAKU AKTYWNOŚCI właśnie powiadomił Cię alarmem, że siedzisz już zdecydowanie za długo. Wskakuj w dresy!

Smartwatch sportowy dla każdego!

Są smartwatche typowo sportowe, a także smartwatche dedykowane mężczyznom, kobietom, młodzieży, seniorom – z wbudowanymi funkcjami sportowymi. W zależności od potrzeb oraz rodzaju dyscyplin, które preferujesz, możesz wybrać model z takimi przydatnymi aplikacjami, jak: KOMPAS, CIŚNIENIOMIERZ czy INFORMACJE POGODOWE. Są także modele zabezpieczone najwyższym stopniem ochrony – IP68, z którymi możesz pływać. To wszystko oraz wiele więcej oferuje smartwatch Garett!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium