Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

1 pixel

Idealny prezent na komunię? Smartwatch dziecięcy Garett

Brak Ci pomysłu na trafiony prezent na komunię, mimo że rynek dziecięcy jest pełen nowoczesnych zabawek i gadżetów? Smartwatch dziecięcy Garett to genialne rozwiązanie! Te inteligentne zegarki cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci, młodzieży, ale także rodziców. Z okazji Pierwszej Komunii Świętej warto kupić prezent, który będzie praktyczny i posłuży dziecku na długie lata. Pamiątka komunijna w postaci zegarka jest nadal ponadczasowa i z pewnością zyska także akceptację rodziców.

Klasyczny zegarek czy nowoczesny smartwatch? Jaki prezent komunijny wybrać?

W XXI wieku elektronika jest wszędzie, spotykasz ją na każdym kroku. Nie sposób od niej uciec, ale możesz sprawić, że Twoja pociecha rozpocznie swoją przygodę z wszechobecną technologią w towarzystwie bezpiecznych i dostosowanych do wieku smartwatchy. Są to zegarki, które oprócz wskazywania czasu, spełniają szereg dodatkowych funkcji, bardzo przydatnych w życiu codziennym.

Smartwatch dla dzieci Garett to m.in.: telefon, aparat, monitor snu, plan lekcji, budzik i lokalizator. Smartwatche dziecięce Garett wykonane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów, mają wymienne paski i tarcze, doskonały design oraz atrakcyjne ceny. Wszystko to decyduje o ich przewadze nad klasycznym zegarkiem. Smartwatch to świetna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, którą dodatkowo można będzie wykorzystać w praktyce.

Jakie parametry i funkcje powinien posiadać smartwatch dla dziecka?

Smartwatch to zdecydowanie przydatny gadżet, który będzie możliwy do wykorzystania w różnych okolicznościach. Warto postawić na prezenty komunijne, które będą towarzyszyły dziecku praktycznie codziennie. Nie jest jednak łatwo znaleźć tego rodzaju pamiątki komunijne. Inteligentny zegarek z pewnością jest jedną z nich.

Bezpieczeństwo i interaktywność

Jeśli zapytasz rodziców, co jest dla nich najważniejsze, większość z nich odpowie, że zdrowie i bezpieczeństwo ich dzieci. Dorośli coraz częściej zwracają uwagę na atesty zabawek, materiały, z jakich są wykonane i faktyczne walory edukacyjne. Wybór prezentów jest bardziej świadomy, warto więc uwzględniać potrzeby dziecka oraz nowości.

Smartwatche dziecięce spełniają wszystkie wymagania, przede wszystkim to najważniejsze, czyli bezpieczeństwo Twoich pociech. Główną zaletą, poza oczywiście wskazywaniem godziny, jest lokalizator, który przy użyciu wbudowanego modułu GPS, LBS i WiFi — z dokładnością do 5 m — pokazuje w czasie rzeczywistym, gdzie znajduje się dziecko.

Innym rozwiązaniem czuwającym nad bezpieczeństwem pociechy jest GEOogrodzenie, umożliwiające ustawienie pięciu stref zabaw dla malucha. Gdy je przekroczy, smartwatch natychmiast Cię o tym powiadomi. Funkcja ta jest idealna dla 8-latka, który spędza czas w ogrodzie lub zaczyna swoją samodzielną zabawę na placu zabaw pod blokiem. Kolejnym super pomysłem smartwatcha Garett jest przycisk SOS, dający możliwość szybkiego powiadomienia najbliższych o niebezpieczeństwie. W ten sposób możesz błyskawicznie zareagować na zgłoszone zagrożenie i pomóc dziecku.

Rozwój, nauka i zabawa

Wyjątkowe prezenty to nie tylko te, które dostarczą dziecku rozrywki, ale także takie, które wpływają na jego rozwój i pomagają w nauce. Smartwatche umożliwiają dziecku zapisanie planu lekcji, powtarzanie słówek czy naukę matematyki pod postacią gier. Wiele smartwatchy dziecięcych wyposażone jest także w gry logiczne czy pamięciówki, dzięki którym młody podopieczny może ćwiczyć swoje zdolności. To zdecydowanie wyjątkowy prezent, dzięki któremu Pierwsza Komunia Święta z pewnością zostanie zapamiętana.

Prezent na komunię dla dziewczynki — klasyka czy smartwatch?

Piękny prezent dla dziewczynki wcale nie musi być standardowym złotym łańcuszkiem czy bransoletką. Dzięki swojej stylistyce smartwatch również może stać się piękną pamiątką, która dodatkowo będzie bardzo praktyczna. Wybierając praktyczny smartwatch jako prezent dla dziecka komunijnego z pewnością warto zwrócić uwagę na model Garett Kids Nice Pro 4G różowy. Zegarek ten posiada wygodny wyświetlacz, funkcje związane z systemem GPS jak GEOogrodzenie, lokalizację oraz te podnoszące bezpieczeństwo dziecka jak przycisk SOS i monitoring głosu. Oprócz tego model ten posiada wbudowane 6 gier zręcznościowych.

Innym smartwatchem chętnie kupowanym z okazji Komunii Świętej dla dziewczynki jest Garett Kids Essa 4G, który pozwala na komunikowanie się z innymi za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Co więcej, można dzięki niemu wysyłać wiadomości SMS oraz prowadzić rozmowy głosowe i wideo. Oba te modele to wyjątkowa pamiątka przyjęcia sakramentu Komunii Świętej.

Innym pomysłem może być książka religijna, która pomoże dziecku zgłębić swoją wiarę i zrozumieć jej wartość. Personalizowany medalik lub krzyżyk to również wspaniały prezent, który będzie miał dla dziewczynki osobiste znaczenie i będzie ją otaczał duchową opieką.

Prezent na komunię dla chłopca

Wyjątkowy upominek to chłopca, to z pewnością smartwatch, który zapewni mu bezpieczeństwo i jednocześnie zapewni nieustanny kontakt z rodzicami. Komunijne dziecko z pewnością ucieszy się z modelu Garett Kids Tech 4G, który ma wytrzymałą baterię, spełnia standardy klasy IP67, dzięki czemu jest odporny na kurz, zapylenie, a także zanurzenie w wodzie w określonych warunkach. Urządzenie korzysta z sieci 4G LTE i umożliwia prowadzenie rozmów głosowych oraz wideo. Inną propozycją od marki Garett wartą uwagi jest Garett Kids Sun Ultra 4G posiadający wygodny wyświetlacz, wytrzymałą baterię, a także bez problemu realizujący oba rodzaje połączeń. Za jego pośrednictwem można także swobodnie wysyłać wiadomości SMS i komunikować się za pomocą WhatsApp.

Jeśli chłopiec lubi spędzać czas z rodzeństwem i przyjaciółmi, gra planszowa lub zestaw kreatywny będzie świetnym pomysłem na prezent, który zapewni mu wiele godzin radości i zabawy. Inną opcją jest książka do nauki modlitwy, które pomogą mu w pielęgnowaniu relacji z Bogiem i rozwijaniu życia duchowego.

Podsumowanie

Smartwatch Garett to idealny prezent na komunię dla dzieci i ich rodziców. Mogą wyjść z nim wszędzie, na plac zabaw czy spacer z rówieśnikami, a mama i tata będą spokojniejsi o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo nowoczesne zegarki budują w pociechach poczucie odpowiedzialności, uczą samodzielności i pełnią funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że smartwatche Garett zdobyły szereg nagród, m.in. prestiżowe wyróżnienie Dziecięca Marka Roku 2020, czy też dwukrotną Nagrodę Rodziców w konkursie Zabawka Roku. Odznaczenia te przyznają specjaliści i rodzice, którzy docenili te inteligentne zegarki za funkcjonalność, stylistykę i wysokiej jakości materiały.

[product id="1952, 1986, 1978, 1954, 1955, 1979, 1984, 1977" slider="true"]
1 pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium