Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

1 pixel

Idealny prezent na komunię? Smartwatch dziecięcy Garett

Brak Ci pomysłu na trafiony prezent na komunię, mimo że rynek dziecięcy jest pełen nowoczesnych zabawek i gadżetów? Smartwatch dziecięcy Garett to genialne rozwiązanie! Te inteligentne zegarki cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci, młodzieży, ale także rodziców.

  1. Klasyczny zegarek czy nowoczesny smartwatch? Jak wybrać prezent na komunię?
  2. Prezent, który chroni i rozwija — smartwatch na komunię dla dziecka z funkcjami bezpieczeństwa
  3. Smartwatch na komunię dla chłopca czy dziewczynki? Szeroka oferta Garett

 

1. Klasyczny zegarek czy nowoczesny smartwatch? Jak wybrać prezent na komunię?

W XXI wieku elektronika jest wszędzie, spotykasz ją na każdym kroku. Nie sposób od niej uciec, ale możesz sprawić, że Twoja pociecha rozpocznie swoją przygodę z wszechobecną technologią w towarzystwie bezpiecznych i dostosowanych do wieku smartwatchy. Są to zegarki, które oprócz wskazywania czasu, spełniają szereg dodatkowych funkcji, bardzo przydatnych w życiu codziennym.

Smartwatch Garett to m.in.: telefon, aparat, monitor snu, plan lekcji, budzik i lokalizator. Odtworzy on pokonaną trasę i odmierzy ilość zrobionych kroków. Rodzic ma także możliwość zablokowania zdalnie smartwatcha na wskazany przez siebie okres, np. czas trwania lekcji. Smartwatche dziecięce Garett wykonane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów, mają wymienne paski i tarcze, doskonały design oraz atrakcyjne ceny. Wszystko to decyduje o ich przewadze nad klasycznym zegarkiem.

2. Prezent, który chroni i rozwija — smartwatch na komunię dla dziecka z funkcjami bezpieczeństwa

Jeśli zapytasz rodziców, co jest dla nich najważniejsze, większość z nich odpowie, że zdrowie i bezpieczeństwo ich dzieci. Dorośli coraz częściej zwracają uwagę na atesty zabawek, materiały, z jakich są wykonane i faktyczne walory edukacyjne. Wybór prezentów jest bardziej świadomy, warto więc uwzględniać potrzeby dziecka oraz nowości.

Smartwatche dziecięce spełniają wszystkie wymagania, przede wszystkim to najważniejsze, czyli bezpieczeństwo Twoich pociech. Główną zaletą, poza oczywiście wskazywaniem godziny, jest lokalizator, który przy użyciu wbudowanego modułu GPS, LBS i WiFi — z dokładnością do 5 m — pokazuje w czasie rzeczywistym, gdzie znajduje się dziecko.

Innym rozwiązaniem czuwającym nad bezpieczeństwem pociechy jest GEOogrodzenie, umożliwiające ustawienie pięciu stref zabaw dla malucha. Gdy je przekroczy, smartwatch natychmiast Cię o tym powiadomi. Funkcja ta jest idealna dla 8-latka, który spędza czas w ogrodzie lub zaczyna swoją samodzielną zabawę na placu zabaw pod blokiem. Kolejnym super pomysłem smartwatcha Garett jest przycisk SOS, dający możliwość szybkiego powiadomienia o niebezpieczeństwie najbliższych. W ten sposób możesz błyskawicznie zareagować na zgłoszone zagrożenie i pomóc dziecku.

3. Smartwatch na komunię dla chłopca czy dziewczynki? Szeroka oferta Garett

Smartwatch to dla dzieci świetny gadżet, który pozwala im wkroczyć jedną nogą w świat dorosłych, dodatkowo uczy i bawi. Z kolei dla rodzica — to doskonały sposób na kontakt z pociechą, gdy jest poza domem. Oferta smartwatchy Garett jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Znajdziesz tu wiele modeli, wachlarz kolorów i kształtów.

Smartwatche są dopasowane do ręki dziecka, mają dotykowy, kolorowy wyświetlacz, na którym można swobodnie odczytać nadesłaną wiadomość. Ich design zachwyci zarówno małą księżniczkę czy wojowniczkę, jak i wymagającego dżentelmena. Do wyboru mają bowiem kolory od różu, fioletu po błękit i czerń, a także modele dwukolorowe, z wzorzystymi i wymiennymi paskami oraz różnymi kształtami tarcz. Spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających.

Smartwatch Garett to idealny prezent na komunię dla dzieci i ich rodziców. Mogą wyjść z nim wszędzie, na plac zabaw czy spacer z rówieśnikami, a mama i tata będą spokojniejsi o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo nowoczesne zegarki budują w pociechach poczucie odpowiedzialności, uczą samodzielności i pełnią funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że smartwatche Garett zdobyły szereg nagród, m.in. prestiżowe wyróżnienie Dziecięca Marka Roku 2020, czy też dwukrotną Nagrodę Rodziców w konkursie Zabawka Roku. Odznaczenia te przyznają specjaliści i rodzice, którzy docenili te inteligentne zegarki za funkcjonalność, stylistykę i wysokiej jakości materiały.

1 pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium