Blog

Znajdziesz tutaj informacje o najnowszych trendach w świecie Smartwachy oraz tipy i wskazówki jak wybrać najlepszy smartwatch dla każdej aktywności. Zapraszamy!

Smartwatch dla dziecka z GPS – zadbaj o bezpieczeństwo

Smartwatch dla dziecka z GPS – zadbaj o bezpieczeństwo

Smartwatch dla dziecka z GPS – zadbaj o bezpieczeństwo

Gdy dziecko coraz bardziej się usamodzielnia, rodziców często ogarnia strach. Nie sposób przecież upilnować ucznia 24 godziny na dobę. Jeśli chcesz zyskać znacznie większe poczucie bezpieczeństwa, możesz się posłużyć nowoczesnymi technologiami. Jednym z najlepszych rozwiązań dla rodziców jest smartwatch dla dziecka z GPS. Sprawdź, dlaczego okazuje się tak pomocny!

Smartwatch dla dziecka – podstawowe funkcje

Dorośli cenią smartwatche m.in. na funkcje sportowe i możliwość łączności ze smartfonem, która usprawnia komunikację. W przypadku modeli dziecięcych najważniejsze są jednak zupełnie inne funkcje. Za najważniejszą można uznać lokalizator GPS, który umożliwia sprawdzenie, gdzie przebywa Twoja pociecha. Dlatego smartwatch dla dziecka z GPS pomaga dbać o spokój ducha każdego rodzica. Większość modeli ma też przycisk SOS, który wysyła natychmiastowy sygnał na wybrane 3 numery telefonów. Ciekawą funkcją jest też tzw. geoogrodzenie – możesz wyznaczyć dowolny bezpieczny obszar dla dziecka, a dostaniesz powiadomienie przy każdej próbie jego opuszczenia. Czujniki wykryją również próbę zdjęcia zegarka.

Stała łączność

Smartwatch dla dziecka pozwoli Ci nie martwić się o kontakt z pociechą. Dzięki slotowi na kartę SIM można z niego wysyłać wiadomości oraz wykonywać połączenia. Wbudowany głośnik wraz z mikrofonem pomoże Wam w każdej chwili porozmawiać – niezależnie od okoliczności. Wiele modeli jest wyposażonych również w tzw. monitoring głosu, czyli po prostu zdalny podsłuch. Jeśli niepokoisz się o pociechę, zawsze możesz w ten sposób sprawdzić, co dzieje się wokół niej. Najbardziej zaawansowane zegarki dziecięce pozwalają nawet na wykonywanie połączeń wideo!

Atrakcyjny gadżet

Nie zapominajmy również, że smartwatch dla dziecka z GPS to atrakcyjny, nowoczesny gadżet. W ofercie marki Garett znajdziesz wiele modeli dziecięcych oraz młodzieżowych, które zachwycają designem dopasowanym do konkretnych grup wiekowych. Kolorowe, dotykowe wyświetlacze i aplikacje pozwalające na ustawienie budzika, sprawdzenie planu lekcji czy ilości przebytych w ciągu dnia kroków na pewno uatrakcyjnią gadżet w oczach tych najmłodszych i nieco starszych. Ponadto istnieje możliwość wyboru dowolnego wyglądu tarczy spośród wielu interesujących opcji. Niektóre z modeli mają też wbudowany aparat fotograficzny. To czynniki, które na pewno sprawią, że dziecko chętnie będzie nosić swój smartwatch, a Ty zyskasz spokój o jego bezpieczeństwo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium