Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

Smartwatch damski: Elegancki? Sportowy? A może dwa w jednym?

Smartwatch damski: Elegancki? Sportowy? A może dwa w jednym?

Czy koniecznie trzeba mieć dwa smartwatche na różne okazje: jeden do treningów, a drugi do reprezentacyjnych spotkań? A może dałoby się te cechy połączyć? Damski smartwatch Garett jest tego najlepszym przykładem! Możesz mieć prawdziwie biżuteryjny zegarek z wbudowanymi funkcjami sportowymi lub pełnofunkcyjny smartchwatch sportowy z ukłonem w stronę elegancji. A może wolisz maximum jednego i drugiego? Także można!

Biżuteryjny smartwatch damski z podstawowymi funkcjami sportowymi

Koronnym przykładem jest tu smartwatch Garett Women Sara w wariantach: CZARNY, SREBRNY oraz ZŁOTY. Prawdziwie ekskluzywny dizajn, który znakomicie dopełni świetności każdej kreacji, czy to balowej, czy biznesowo-reprezentacyjnej. A co skrywa w sobie? Między innymi: STOPER, KROKOMIERZ, który mierzy przebyte odległości oraz liczy spalone kalorie, MONITOR BRAKU AKTYWNOŚCI, który mobilizuje do treningu, a także PULSOMETR, który kontroluje tętno podczas ćwiczeń. Posiada ponadto TRYBY SPORTOWE, a więc można go ustawić na konkretną dyscyplinę, gdyż inaczej rozkłada się wysiłek np. podczas biegania lub jazdy rowerem. Odporny na krótkotrwałe zanurzenia!

Typowo sportowy smartwatch damski plus elegancki fason

Połączeniem sportowego i jednocześnie eleganckiego dizajnu jest smartwatch damski Garett Women Lea. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, zarówno z paskiem skórzanym, jak też metalowym, plecionym. Będzie wyśmienicie prezentować się na dłoni podczas spotkań biznesowych, a jednocześnie ma do zaoferowania całą gamę aplikacji oraz funkcji sportowych. Oprócz wymienionych powyżej, posiada także ciśnieniomierz oraz pulsoksymetr, a więc jest to praktycznie pełnowartościowy osobisty trener. Można z nim pływać, nawet na długich dystansach!

Maksymalne połączenie elegancji i funkcji sportowych

Smartwatch damski Garett Women Lisa przypomina wyglądem typowy, delikatny zegarek dla pań… Niech Cię to nie zwiedzie! Jego obudowa posiada certyfikat ochrony IP67, a to oznacza, że wytrzyma najcięższe nawet elementy survivalu w piasku, błocie, a nawet z czasowym zanurzeniem w wodzie. Z kolei model Garett Women Tina to umiejętne pogodzenie damskiej elegancji ze sportowym dizajnem. Można z nim bez obawy pływać. Obydwa modele posiadają mnóstwo funkcji sportowych, wymienionych powyżej. Jak widać, smartwatch damski Garett to coś znacznie więcej, niż zwykły kobiecy zegarek :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium