Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

Powrót dziecka do szkoły. Zadbaj o jego bezpieczeństwo

Powrót dziecka do szkoły. Zadbaj o jego bezpieczeństwo

Już wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Jeśli jesteś rodzicem, na pewno zależy Ci na tym, by Twoje dziecko było bezpieczne w każdej sytuacji. Smartwatch dziecięcy to nowoczesne rozwiązanie zapewniające Ci możliwość pilnowania pociechy nawet wtedy, gdy jesteście od siebie oddaleni.

Dzieci miewają różne pomysły, a przecież nikt nie jest w stanie kontrolować ich bez przerwy. Z pomocą przychodzi kolorowy smartwatch 4G, który dla Twojej pociechy może stanowić stylowy gadżet, a dla Ciebie dodatkowe wsparcie w opiece.
Nowoczesny smartwatch z GPS został wyposażony w przydatne funkcje, jak choćby GEOogrodzenie – dzięki niemu ustalisz bezpieczną strefę, w której może przebywać Twoje dziecko. Jeśli pociecha zbytnio się oddali – zostaniesz o tym poinformowany.

Bezpieczny powrót do szkoły ze smartwatchem Garett

Stylowy i nowoczesny smartwatch z Androidem łączy się z Internetem za pośrednictwem technologii Wi-Fi i 4G, a dzięki wbudowanej geolokalizacji zadbasz o bezpieczeństwo dziecka w każdym momencie. Zegarek umożliwia również rozmowy wideo przy pomocy smartwatcha. To dlatego, że wyposażono go w głośnik oraz mikrofon – będziesz w stanie skontaktować się ze swoją pociechą w dowolnej chwili.

Zegarek dziecięcy wyposażono również w funkcjonalny przycisk SOS, który umożliwia Twojemu dziecku szybkie nawiązanie połączenia z jednym z trzech wprowadzonych wcześniej numerów. Dzięki tej opcji Twoja pociecha będzie mogła błyskawicznie skontaktować się z Tobą, gdy tylko odczuje taką potrzebę. Smartwatch dla dzieci jest także pyło- i wodoodporny – niestraszne mu żadne przygody, które przeżywa Twoja pociecha.

Opieka zdalna nie tylko poza domem

Chociaż rodzice kupują dziecięce smartwatche głównie po to, by utrzymywać stały kontakt z dzieckiem bez użycia smartfona i sprawdzić jego lokalizację, inteligentny zegarek Garett umożliwia znacznie więcej. Oprogramowanie gadżetu to także cenne narzędzie, które pomoże Ci na co dzień dbać o prawidłowy rozwój Twojej pociechy.

Model Kids Space 4G został wyposażony między innymi w tak przydatne aplikacje, jak monitor snu i krokomierz. Dzięki temu dowiesz się, czy Twoje dziecko codziennie zażywa optymalnej dla niego dawki ruchu, a także śpi odpowiednio długo – obie te kwestie są niezwykle ważne dla rosnącego młodego człowieka. Zegarek Kids Sun 4G z kolei powiadomi Cię o podwyższonej temperaturze lub nieprawidłowym pulsie u Twojej pociechy.

Przydatne funkcje dla Twojego dziecka

Dziecięce zegarki z Androidem mają wbudowane dodatkowe funkcje, które ułatwią codzienne aktywności. Plan lekcji wgrany w smartwatch sprawi, że pociecha będzie miała do niego ułatwiony dostęp i nie zapomni o żadnych zajęciach. Gadżet został również wyposażony w aparat, dzięki któremu dziecko może szybko robić zdjęcia i natychmiast przesyłać je na telefon rodzica.

Warto wspomnieć o tym, że inteligentny zegarek dziecięcy powinien nie tylko spełniać oczekiwania rodzica, ale także samego posiadacza. Garett oferuje smartwatche w wielu wzorach i kolorach, dzięki którym Twoje dziecko może wyrażać swoją osobowość. Jeśli zapragnie zmienić design swojego gadżetu – nic trudnego! Paski są wymienne, co sprawia, że możne dopasowywać wygląd akcesorium do swoich preferencji, ale także łatwo zmienić pasek w razie jego uszkodzenia.

Dziecięce zegarki są kompatybilne ze smartfonami Android oraz iOS, a do tego współpracują z kartami SIM wszystkich operatorów komórkowych. Są proste w obsłudze, dzięki czemu Twoje dziecko nie będzie się czuło zagubione wśród ogromnej liczby funkcji. Urządzenia mają również opcję zdalnego podsłuchu, dzięki czemu w razie potrzeby dowiesz się, czy Twoja pociecha znajduje się w odpowiednim dla niej otoczeniu. Wszystkie te funkcje są całkowicie zdalne – nie musisz nawet opuszczać fotela ani biurka w pracy, by dowiedzieć się, gdzie znajduje się Twoje dziecko oraz czy jest w pełni bezpieczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium