Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

Technologia dla urody – nowoczesne urządzenia beauty w Twojej łazience

Technologia dla urody – nowoczesne urządzenia beauty w Twojej łazience

Błyskawiczny rozwój technologii sprawia, że mamy dostęp nie tylko do coraz szybszych komputerów, nowocześniejszych smartfonów czy wyraźniejszych i większych telewizorów. Innowacje wkraczają również do świata beauty. Dziś wiele z zaawansowanych zabiegów dla urody możesz przeprowadzić w domu. W jaki sposób i jakie to zabiegi?

Lampy do wybielania zębów

Białe zęby to marzenie wielu, często nieosiągalne. Zabiegi w gabinetach stomatologicznych są bowiem bardzo kosztowne. Teraz jednak każdy może samodzielnie zadbać o jaśniejszy uśmiech. Umożliwiają to dostępne w ofercie Garett Electronics domowe lampy do wybielania zębów. W połączeniu ze specjalnie opracowanym, aktywowanym światłem żelem pozwalają na uzyskanie widocznych efektów po ok. 2 tygodniach codziennych zabiegów. Technologia jest oparta na tej stosowanej przez dentystów, dlatego jest tak skuteczna!

Domowa mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, wykonywanych w gabinetach. To rodzaj zaawansowanego peelingu, który wspomaga odnowę oraz regenerację skóry i usuwa rozmaite niedoskonałości. Współcześnie coraz więcej osób przeprowadza jednak mikrodermabrazję samodzielnie. Dzięki specjalnym, bezpiecznym urządzeniom do użytku domowego, możliwe jest bardzo skuteczne złuszczanie naskórka, które zapewnia efekty zbliżone do profesjonalnego zabiegu.

Mezoterapia

Kolejną lubianą procedurą kosmetyczną jest mezoterapia. W domu można bezpiecznie wykonać zabieg mezoterapii bezigłowej, który polega na wtłaczaniu pod skórę substancji aktywnych za pomocą delikatnych impulsów elektrycznych, niekiedy z dodatkiem ultradźwięków lub terapii fotonowej i określonych barw światła. W efekcie można uzyskać znacznie lepsze ich wchłanianie, a co za tym idzie – również działanie. W warunkach domowych możesz przeprowadzić mezoterapię z użyciem Beauty Fresh Skin, jednej z najnowszych propozycji od Garett Electronics. Sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze – w zasadzie samodzielnie prowadzi użytkownika przez zabieg.

Masaż i oczyszczanie

Urządzenia beauty to także różnego rodzaju masażery oraz szczoteczki soniczne do głębokiego oczyszczania twarzy. Ich regularne stosowanie pozwala zaobserwować niespotykane dotąd efekty w zakresie redukcji niedoskonałości czy też oznak starzenia. Tego typu urządzenia są wygodne w użytkowaniu i niedrogie oraz odpowiednie w zasadzie dla każdej cery.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium