Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

1 pixel

Najlepszy przyjaciel kobiety? Smartwatch damski!

Najlepszy przyjaciel kobiety? Smartwatch damski!

Przyjaźnie czasami zawierane są lekkomyślnie, a gdy jesteś w potrzebie, to zwykle okazuje się, że „przyjaciel” lub „przyjaciółka” nie ma czasu, albo znajdzie sto wykrętów, albo, jak już pomoże, to wcale nie bezinteresownie… Znasz takie sytuacje z własnego doświadczenia? Wobec tego pozwól sobie przedstawić: smartwatch damski, czyli najlepszy przyjaciel każdej kobiety! Bezinteresowny i troskliwy, a przy tym doskonały fachowiec, doradca, wielozadaniowy pomocnik, a także przyjemny dla oka. I co Ty na to? Ty oczywiście mówisz: SPRAWDZAM!

Smartwatch damski, czyli OPIEKUN

Funkcja MONITOR SNU zatroszczy się o Twój prawidłowy wypoczynek. A jeśli zdarza Ci się zapomnieć, gdzie położyłaś telefon, to teraz bez problemu „przywołasz” go za pomocą smartfona. Są także modele, które zadbają nawet o to, byś nie zmokła lub nie zmarzła i poinformują Cię w każdej chwili o prognozowanej pogodzie.

Smartwatch damski, czyli OSOBISTY TRENER

Prawdziwy profesjonalny specjalista! Zmierzy przebyty dystans, policzy spalone kalorie, skontroluje Twoje tętno oraz ciśnienie krwi… Bez względu na rodzaj uprawianej przez Ciebie dyscypliny, dostosuje intensywność wysiłku, abyś się nie przeforsowała, a jednocześnie uzyskała jak najlepsze efekty. Mało tego! MONITOR BRAKU AKTYWNOŚCI zmobilizuje Cię do działania, gdy się „zasiedzisz”.

Smartwatch damski, czyli WIELOFUNKCYJNY GADŻET

Powiadomi Cię o przychodzących połączeniach oraz SMS-ach i mailach, a także wiadomościach z komunikatorów na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram). Niektóre modele mają także funkcję telefonu. Może robić zdjęcia oraz przechowywać i odtwarzać muzykę. Możesz także za jego pomocą zdalnie sterować swoim smartfonem, np. regulując odtwarzanie muzyki lub zwalniając spust migawki aparatu fotograficznego. I co warto podkreślić: nie boi się żadnej pogody, a niektóre modele mogą towarzyszyć Ci nawet w kąpieli.

 

Smartwatch damski, czyli GUSTOWNY DROBIAZG

Może stać się elementem Twojej biżuterii oraz uroczym dodatkiem eleganckiej kreacji. Może także być dopełnieniem Twojego stylu, który preferujesz na co dzień. Różnorodność wzorów, wymienne paski oraz bransolety, to bogata paleta możliwości, z którą bez trudu osiągniesz pożądany efekt wizualny.

1 pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium