Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

1 pixel

Jak wybrać smartwatch dla kobiety?

Wybieramy smartwatch damski!

Gdy kobieta wybiera smartwatch sama dla siebie lub na prezent dla innej kobiety, to z pomocą przychodzi jej intuicja. Mężczyzna na ogół ma nieco bardziej pod górkę, gdy chce zrobić niespodziankę bliskiej kobiecie. Poniższe wskazówki powinny rozwiać nieco wątpliwości i sprawić, że wybór damskiego smartwatcha – czy to dla siebie, czy na prezent – stanie się nieco łatwiejszy..

Subtelna estetyka

Wprawdzie są kobiety, które preferują solidny i męski wygląd zegarka, to jednak na ogół damski smartwatch powinien charakteryzować się dizajnem nacechowanym delikatnością, finezją i subtelnością. Nawet typowo sportowe smartwatche dla pań posiadają zaakcentowany w wyglądzie sygnał, komu są dedykowane. Dotyczy to zarówno kształtów, jak i kolorów – koperty oraz paska lub bransolety. A ponieważ, jak wiemy, kobieta zmienną jest, dlatego też smartwatch damski powinien obowiązkowo posiadać możliwość wymiany paska lub bransolety.

Trwałość i niezawodność

To już nie te czasy, że dobrze zabezpieczone zegarki zastrzeżone były tylko dla komandosów. Każdemu należy się sprzęt wyposażony w należytą ochronę. Nawet podczas wytwornej kolacji lub spotkania biznesowego coś może się niechcący rozlać. W każdej sytuacji może też dać się we znaki deszcz lub porywisty wiatr, niosący pył. Damski smartwatch ma więc prawo do najwyższych stopni ochrony: IP67 (krótkotrwałe zanurzenie), a nawet IP68 (długotrwałe zanurzenie). W obu przypadkach jest to także całkowita pyłoszczelność. Opcją minimalną jest certyfikat IP54, oznaczający ochronę przed deszczem i pyłem.

Bogactwo PRZYDATNYCH funkcji

Im więcej funkcji, tym niestety wyższa cena. Dlatego warto trafnie zdefiniować potrzeby, aby nie przepłacać. Smartwatch damski może być bardziej ukierunkowany na funkcje typowo użytkowe (odtwarzacz muzyki, aparat fotograficzny etc.), na funkcje ułatwiające komunikację (telefon, powiadomienia, WI-FI, Bluetooth etc.), na funkcje oraz aplikacje sportowe (tzw. „osobisty trener”), a także może posiadać (lub nie) własny system operacyjny.

 

Trafiony wybór nosi imię GARETT WOMEN!

W ofercie Garett Women znajdziesz wszystko to, o czym była mowa powyżej, a także dużo więcej. Podgląd dostępnych funkcji oraz wyposażenia i charakterystyki zegarka dostępny jest w opisie każdego modelu. Garett Women – damski smartwatch w wielu odsłonach!

1 pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium