Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

Jak wybrać lampę do wybielania zębów?

Jak wybrać lampę do wybielania zębów?

Dążysz do uzyskania bielszego odcienia zębów, chcąc skorzystać z nowoczesnych metod do stosowania w domu? Lampa wybielająca będzie dobrym rozwiązaniem, ale… najpierw musisz przedrzeć się przez wiele urządzeń, aby wreszcie dotrzeć do tego najlepszego. Sprawdź, czym się kierować przy wyborze sprzętu.

Jeszcze do niedawna wybielanie zębów za pomocą lampy było możliwe wyłącznie w gabinecie stomatologicznych. Na usługę – z uwagi na wysoki wydatek – mogły pozwolić sobie tylko nieliczne osoby. Teraz wiele się zmieniło, ponieważ domowe lampy do wybielania zębów pozwalają rozjaśnić uzębienie nawet o kilka odcieni. A to wszystko znacznie niższym kosztem – pod warunkiem wyboru odpowiedniego urządzenia.Jaka lampa do wybielania zębów w domu?

Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń pozwalających na rozjaśnienie uzębienia o kilka odcieni. Różnią się one nie tylko ceną, ale przede wszystkim możliwymi do osiągnięcia efektami. Na co zatem zwracać szczególną uwagę?Zastosowana technologia

Ciekawym rozwiązaniem są lampy wykorzystujące dwie barwy światła LED – czerwoną i niebieską. Takie rozwiązanie pozwala skrócić czas trwania pojedynczego seansu do zaledwie 10 minut.

Kompletny zestaw do wybielania zębów

Nie tylko sama lampa odgrywa istotną rolę. Wybieraj takie urządzenia, które oferowane są w formie kompletnego zestawu – silikonową nakładką na zęby oraz żelem wybielającym. Zwróć przy tym uwagę, aby akcesoria (w tym preparat wybielający) były łatwo dostępne.Bezpieczeństwo

Wybielanie zębów za pomocą lampy przeprowadzane jest przy wsparciu specjalnego żelu aplikowanego na nakładkę lub bezpośrednio na zęby. Wybieraj wyłącznie takie preparaty, które nie zawierają nadtlenku wodoru – tylko wtedy nie będą niszczyć szkliwa.

Sposób ładowania lampy

Lampa nie powinna być urządzeniem jednorazowego użytku. Dlatego zwróć uwagę na to, w jaki sposób możesz ją naładować po rozładowaniu. Nowoczesny sprzęt posiada wbudowany akumulator i umożliwia ładowanie poprzez podłączenie do ładowarki np. od telefonu komórkowego za pomocą specjalnego kabla ładującego. Dzięki temu lampę będzie można zabrać zawsze ze sobą.Beauty Smile Charge – Twój sposób na białe zęby

We wszystkie wyżej wymienione kryteria doskonale wpisuje się lampa do wybielania zębów Beauty Smile Charge. Urządzenie zostało stworzone z myślą domowym użytku – tak, aby pełen cykl rozjaśniania uzębienia trwał zaledwie 14 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium