Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

Inteligentne zegarki męskie – sprawdź, co oferują

Inteligentny zegarek stał się symbolem statusu, klasy i obeznania z nowoczesną technologią. Smartwatche stanowią niezbędny element wyposażenia prawdziwego dżentelmena. Jeśli zastanawiasz się, jaki smartwatch męski – sportowy, elegancki a może z wymienną bransoletą – będzie najlepszy, w tym artykule znajdziesz porady, które z pewnością pomogą Ci w znalezieniu takiego urządzenia.

Przeczytaj, aby dowiedzieć się:

  1. Czym kierować się przy wyborze smartwatcha?
  2. Smartwatch — funkcje sportowe: w czym Ci pomogą?
  3. Wykonywanie i odbieranie połączeń przy pomocy zegarka
  4. Robienie zdjęć przy pomocy smartwatcha – jak to możliwe?
  5. Ciśnieniomierz w zegarku – komu się przyda ta funkcja?

 

1. Czym kierować się przy wyborze smartwatcha?

Inteligentne zegarki są świetnym uzupełnieniem dla smartfonów, ponieważ umożliwiają ich obsługę bez konieczności wyciągania z kieszeni. Zegarek nie tylko ułatwi Ci życie, podając najnowsze informacje, lecz także wygląda bardzo stylowo.

Kiedy wybierasz inteligentny zegarek, uwzględnij zatem w jaki sposób integruje się on z Twoim iPhone’em lub z systemem Android oraz czy potrafi wyświetlać powiadomienia na ekranie. Innym istotnym kryterium przy wyborze smartwatcha jest to, czy urządzenie może na przykład robić zdjęcia na odległość, sterować odtwarzaniem muzyki albo wyświetlać alerty pogodowe. Miłośnikom sportu przydadzą się tryby sportowe, krokomierz czy stoper, a stylowy wygląd zapewnią wymienne bransolety.

2. Smartwatch — funkcje sportowe: w czym Ci pomogą?

Funkcje sportowe inteligentnych zegarków chwalą sobie sportowcy oraz wytrawni turyści i fani survivalu. Dzięki zaawansowaniu oferowanych funkcji i aplikacji takie urządzenia pomagają Ci nie tylko ćwiczyć bardziej efektywnie, lecz także żyć zdrowiej. To przydatne narzędzia mogące całkowicie zmienić Twoje nawyki i zwiększyć wydajność. Zegarki Garett Men Style wyposażone są w funkcje monitorowania stanu zdrowia, które wspierają Cię przy planowaniu treningu.

Zegarek Garett Men Style wyposażony jest w programy treningowe dla szerokiej gamy dyscyplin sportowych, od spacerowania czy jogi po bieganie i jazdę na rowerze. Jak wszystkie typowe smartwatche sportowe, także i ten model jest zdolny do wykrywania ruchu i może też służyć jako krokomierz. Jeśli uprawiasz sport na zewnątrz, z pewnością docenisz możliwość odbierania informacji pogodowych, dzięki którym ulewa już nigdy nie przerwie Twojego treningu.

Wiele smartwatchy dostępnych na rynku nie jest w pełni wodoodpornych, mimo że jest to jedna z bardziej przydatnych funkcji dla sportowców i podróżników. Na szczęście Garett Men Style dysponuje wysoką klasą wodoodporności, dzięki czemu będziesz mógł zanurzyć go w wodzie nawet na 30 minut, a wśród trybów sportowych znajdziesz też opcję monitorowania ćwiczeń pływackich.

3. Wykonywanie i odbieranie połączeń przy pomocy zegarka

Korzystając z większości współczesnych smartwatchy, możesz bez problemu prowadzić rozmowy telefoniczne, zarówno przychodzące, jak i wychodzące. Przydaje się to osobom często uprawiającym sport, a także takim, które prowadzą samochód czy pracują zdalnie. Możesz wykonywać lub odbierać połączenia, sposób zależy od modelu – jedne inteligentne zegarki wymagają włożenia do nich karty SIM, inne, jak Garett Gentlemen GT, mogą po prostu być zintegrowane ze smartfonem.

Zatem jak dzwonić przy pomocy zegarka? Nie musisz wyciągać telefonu z kieszeni lub plecaka. Na zegarku Garett Gentlemen GT sparowanym z telefonem wystarczy wybrać opcję Wybieranie lub Kontakty, by móc zadzwonić do kogoś. Gdy z kolei ktoś zadzwoni do Ciebie, na wyświetlaczu pojawi się numer telefonu – po prostu dotknij zielonej słuchawki, aby odebrać, lub czerwonej, by odrzucić połączenie.

Sparowany z telefonem – zarówno z takim z systemem Android, jak i iOS – zegarek Garett Men Style umożliwia nie tylko przeprowadzanie rozmów telefonicznych, lecz także odbieranie wiadomości SMS. Co więcej, możesz również otrzymywać powiadomienia z aplikacji, w tym z Facebooka, Twittera czy Messengera, tak abyś nie musiał odrywać się od treningu lub pracy.

4. Robienie zdjęć przy pomocy smartwatcha – jak to możliwe?

Choć niektóre smartwatche mają wbudowany aparat fotograficzny, to jednak o wiele bardziej powszechnym rozwiązaniem jest możliwość zdalnego sterowania kamerą. Wiele aplikacji na telefon ma funkcję robienia zdjęć na odległość za pomocą inteligentnego zegarka. Ustaw telefon na półce czy murku, aby z łatwością zrobić zdjęcie smartwatchem, i to bez pomocy selfie-sticka!

5. Ciśnieniomierz w zegarku – komu się przyda ta funkcja?

Możliwość monitorowania tętna i ciśnienia, którą można znaleźć nawet w niedrogich modelach smartwatchy, to jedna z najcenniejszych funkcji takiego sprzętu. Dzięki niej możesz mierzyć puls i wiedzieć, czy Twój trening nie jest zbyt forsowny. Osoby z przewlekłymi problemami lub ćwiczące intensywnie na pewno docenią możliwość monitorowania tych parametrów. Zegarki Garett Men Style mierzą też poziom natlenienia krwi./p>

Kontrolowanie pulsu oraz ciśnienia jest ważnym elementem każdego treningu. Pilnie obserwując ewentualne zmiany w parametrach, wiesz, czy musisz zwiększyć lub zmniejszyć intensywności ćwiczeń albo lepiej dobrać dyscyplinę. Praktycznie wszystkie zegarki inteligentne mają wbudowany system analizy ciśnienia.

Dobrze dobrany smartwatch musi mieć funkcje, których będziesz używał na co dzień, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości tego urządzenia. To akcesorium nie tylko modne, lecz także przede wszystkim praktyczne. Elegancja, dostępne tryby treningowe i monitorowania stanu zdrowia oraz zakres obsługiwanych aplikacji to właśnie cechy, które warto wziąć pod uwagę, kupując inteligentne zegarki męskie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium