Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

Gwiazdka tuż, tuż. Smartwatch – funkcjonalny prezent dla dziecka

Jeśli nie chcesz kupować maluchowi kolejnej zabawki, która za chwilę może się znudzić, zdecyduj się na praktyczny przedmiot. Smartwatch dziecięcy jest w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Firma Garett tworzy zegarki dedykowane najmłodszym, dzięki czemu wybierzesz sprzęt, który z pewnością spodoba się Twojemu kilkulatkowi.

Przeczytaj, aby dowiedzieć się:

  1. Jak kupić wymarzony prezent na gwiazdkę dla dziecka
  2. Smartwatch dziecięcy – teraz z możliwością dzwonienia!
  3. Smartwatch dziecięcy z podsłuchem? Co to takiego?
  4. Smartwatch dziecięcy dla dziewczynki i smartwatch dziecięcy dla chłopca

 

1. Smartwatch dziecięcy – wymarzony prezent dla Twojej pociechy

Obecnie już kilkulatki bardzo dobrze radzą sobie ze wszelkimi nowinkami technologicznymi, dlatego elektroniczny zegarek nie stanowi dla nich żadnego problemu. Funkcje zaczerpnięte z telefonu, intuicyjna obsługa oraz stylowy wygląd produktu sprawiają, że maluch ma do dyspozycji funkcjonalny smartwatch dla dzieci, a Ty możesz cieszyć się tym, że podarowałeś prezent, który będzie służył przez długi czas.

2. Smartwatch dziecięcy z możliwością dzwonienia!

Zegarek młodzieżowy to świetne rozwiązanie, jeśli nie chcesz jeszcze kupować swojemu dziecku telefonu komórkowego. Urządzenia od Garett są wyposażone w jego podstawowe funkcje, dzięki czemu możesz być w stałym kontakcie ze swoim maluchem. Smartwatch ma wbudowany mikrofon oraz głośnik, co pozwala na wykonywanie oraz odbieranie połączeń głosowych. Sprzęt ten obsługuje karty SIM wszystkich operatorów sieci, dlatego z powodzeniem zastępuje tradycyjny smartfon.

Zegarek dla dzieci marki Garett umożliwia również przesyłanie wiadomości. W tym przypadku funkcja ta nie działa analogicznie jak w telefonie komórkowym, jednak ma to swoje zalety. Za pomocą smartwatcha maluch może nagrywać krótkie komunikaty i przekazywać je określonym odbiorcom. Co ważne – kilkulatek nie musi znać literek, aby wykonać to zadanie. Ponadto zarejestrowanie wiadomości dźwiękowych jest znacznie szybsze niż napisanie SMS-a.

Jeżeli kontakt głosowy z maluchem nie jest dla Ciebie wystarczający, skorzystaj z dodatkowych funkcji, które ma zegarek - smartwatch dla dzieci. Ciekawe rozwiązanie to wbudowany aparat, dzięki któremu możesz prowadzić rozmowy wideo. Dobra jakość obrazu sprawia, że bez problemu zobaczysz, w jakim miejscu przebywa Twój kilkulatek – pozwala to na zachowanie większego spokoju, kiedy maluch znajduje się poza domem.

Obecność aparatu w urządzeniu umożliwia również robienie zdjęć. To kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na produkt od Garett. Smartwatch z aparatem jest w stanie zastąpić dziecku tradycyjny sprzęt do fotografowania. Już nie musisz zastanawiać się, czy dać kilkulatkowi lustrzankę na szkolną wycieczkę. Za pomocą elektronicznego zegarka maluch może wykonywać piękne zdjęcia i od razu przesyłać je Tobie oraz bliskim. Dzięki temu zyskasz większą kontrolę nad tym, co robi Twoja pociecha.

3. Smartwatch dziecięcy z podsłuchem? Co to takiego?

Nowoczesne zegarki marki Garett są wyposażone w specjalne funkcjonalności umożliwiające stałą obserwację dziecka. Jedną z nich jest monitoring głosu. Funkcja ta pozwala dyskretnie sprawdzić, jakie głosy są rejestrowane przez smartwatch malucha i dowiedzieć się, czy jest on bezpieczny. Warto pamiętać, że opcję tę ma jedynie smartwatch z kartą SIM.

Z kolei większość modeli Garett ma wbudowany lokalizator oraz nawigator. To kolejne udogodnienia, które pomagają dobrze sprawować kontrolę rodzicielską oraz dbać o bezpieczeństwo pociechy. Zegarki dziecięce mają również moduł GEOogrodzenie umożliwiający wyznaczenie strefy, po której może poruszać się kilkulatek. Jeżeli wyjdzie on poza określone granice, rodzice lub opiekunowie są o tym natychmiast informowani – aplikacja przesyła powiadomienia na ich telefony.

4. Smartwatch dziecięcy dla dziewczynki i smartwatch dziecięcy dla chłopca

Zegarek dla chłopca występuje w wielu fasonach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu wybierając któryś z nich, z pewnością trafisz w gust swojego malucha. Możesz zdecydować się na sportowe modele w ciemnych odcieniach, ale także na nieco bardziej eleganckie warianty. Klasyczny smartwatch w dziecięcym wydaniu pozwoli kilkulatkowi poczuć się jak tata, dziadek czy starszy brat.

W asortymencie firmy znajdują się również zegarki dla dziewczynek. Są one dostępne zarówno w jasnych, pastelowych kolorach, intensywnych, jak i z modnymi printami. Różnorodność damskich akcesoriów pozwala na wybór modelu spełniającego wymagania małej damy. W zależności od jej charakteru zdecyduj się na sportowy wariant lub sprzęt w eleganckim wydaniu.

Wśród licznych funkcji smartwatchy znajdują się właściwości monitorujące aktywność fizyczną oraz parametry życiowe organizmu. Zegarek z krokomierzem rejestruje, ile kroków w ciągu dnia wykonał maluch, co w pewien sposób pokazuje, w jakiej kondycji się on znajduje. Urządzenia Garett są wyposażone także w monitor snu, dzięki któremu masz wiedzę na temat ilości i jakości snu swojej pociechy.

Ze względu na to, że dzieci prawie ciągle są w ruchu, warto wybrać dla nich smartwatche wykonane z najlepszych materiałów. Zegarki wodoszczelne Garett są odporne na zachlapanie czy zasypianie piaskiem, są również wytrzymałe pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Z tymi elektronicznymi produktami maluchy mogą w pełni oddawać się zabawie.

Smartwatch dziecięcy jest urządzeniem bardzo praktycznym, dlatego producent zadbał o to, aby z łatwością można było utrzymać go w dobrym stanie. Już nie musisz się martwić, kiedy bransoletka ulegnie zniszczeniu albo trwale się pobrudzi. W takiej sytuacji na ratunek przychodzą wymienne opaski do zegarka. Możliwość montowania nowych części do tarczy to pomysłowe rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba wyrzucać całego urządzenia, a dodatkowo można zmienić jego styl.

Smartwatch dla dzieci ma zainstalowany program Garett Tracker, dzięki któremu łatwo dostosować ustawienia sprzętu do potrzeb malucha. Pozwala on również na ściąganie różnego rodzaju aplikacji. Budzik, elektroniczny plan zajęć, kalkulator czy kalendarz to funkcje mogące przydać się kilkulatkowi rozpoczynającemu przygodę w szkole. Garett Tracker jest bezpłatny i występuje w polskiej wersji językowej.

Smartwatch to intrygujący pomysł na prezent gwiazdkowy. To nie tylko elektroniczny dodatek cieszący swoimi funkcjami dziecko, lecz także praktyczne narzędzie komunikacyjne – kupując taki zegarek, zapewniasz sobie spokój, a to bezcenne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium