Poradniki

Znajdziesz tutaj informacje o najnowszych trendach w świecie Smartwachy oraz tipy i wskazówki jak wybrać najlepszy smartwatch dla każdej aktywności. Zapraszamy!

Poradnik 7: Gdy masz pod ręką Głośnik Bluetooth Garett…

Gdy masz pod ręką Głośnik Bluetooth Garett…

…to dysponujesz możliwościami, o których jeszcze nie tak dawno temu można było tylko pomarzyć. Co daje fantastyczna jakość dźwięku, którą można nosić w kieszeni? Daje specyficzny rodzaj wolności, komfortu i niezależności w wielu sytuacjach życiowych. Sprawdźmy!

Potańcówka w plenerze?

Grill lub ognisko… zlot rodzinny lub przyjacielski… Aż prosi się, by odrobinę potańczyć! Dawniej trzeba było w tym celu wykorzystywać radio samochodowe. A jeśli samochód daleko stoi? Nikt nie przewidział, że towarzystwo nabierze ochoty do tańca… Nikt poza Tobą! Wyjmujesz z kieszeni miniaturowy Głośnik Bluetooth Garett, który możesz zawiesić nawet na gałęzi. Muzykę możesz włączyć za pomocą smartfona, albo bezpośrednio z karty pamięci. Możesz także użyć wewnętrznej anteny głośnika i złapać jakąś stację radiową. Jest muzyka i jest zabawa. A do tego jaki dźwięk!

Telekonferencja w każdych warunkach!

Czasem zachodzi konieczność jednoczesnej rozmowy z grupą osób. Najczęściej w firmach, ale także i w życiu prywatnym. Jeżeli grupa dysponuje Głośnikiem Bluetooth Garett, to jakość takiej rozmowy będzie wręcz rewelacyjna. Głośnik wzmocni głos rozmówcy z telefonu, sprawiając, że będzie idealnie słyszalny dla wszystkich. Posiada również wbudowany mikrofon, a tym samym odbiorca po drugiej stronie będzie doskonale słyszał głosy wszystkich uczestników rozmowy.

Jeden głośnik do wszystkiego?

Właściwie to tak! Posiadając Głośnik Bluetooth Garett możesz go z powodzeniem wykorzystywać zarówno w domu, jak i poza domem do nagłaśniania wielu urządzeń, takich jak laptop, pecet, tablet, smartfon, SmartTV… No i oczywiście może także służyć jako samodzielny odtwarzacz MP3 bezpośrednio z karty pamięci. To jest naprawdę wygodne, mieć go zawsze przy sobie!

Jedno urządzenie do wielu zadań!

Wiek XXI to wiek miniaturowych urządzeń multifunkcyjnych, które w bardzo praktyczny sposób ułatwiają codzienne życie. Takim właśnie urządzeniem jest Głośnik Bluetooth Garett, który nie tylko odtwarza muzykę w doskonałej jakości, ale służy także jako zestaw głośnomówiący, samodzielne radio FM, zegarek z budzikiem, termometr, wilgotnościomierz… Mało? To jeszcze na dokładkę może pełnić rolę zapasowego powerbanku, gdyby zaszła taka potrzeba! Teraz chyba już nie ma wątpliwości, że jest to urządzenie na miarę swoich czasów :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium