Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

Domowe wybielanie zębów lampą – czy to działa?

Domowe wybielanie zębów lampą – czy to działa?

Twoim problemem są przebarwienia na zębach spowodowane paleniem papierosów, piciem dużej ilości kawy lub czerwonego wina? Wcale nie musisz posyłać ukradkowych uśmiechów, jeśli wstydzisz się swojego uzębienia. Wybielanie zębów przeprowadzisz w domowym zaciszu, korzystając z nowoczesnej lampy. Sprawdź, jakie efekty można osiągnąć.

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym było do tej pory najlepszą opcją. Teraz bardzo dobre efekty można osiągnąć we własnym zakresie, korzystając ze specjalnej lampy przeznaczonej do domowego użytku. Jednorazowy wydatek szybko się zwróci – szczególnie, że taki zabieg domowy będzie można powtarzać tak często, jak będzie to konieczne.Domowa lampa do wybielania zębów – jak działa?

Wybielanie zębów w domu za pomocą specjalistycznej lampy jest nie tylko bezpieczne, ale proste. Cały proces sprowadza się do podążania za krokami podanymi w instrukcji.

 • Niewielką ilość żelu wybielającego umieść w nakładce.
 • Nakładkę umieść w ustach – tak, aby preparat nie dotykał dziąseł.
 • Włącz lampę na 30 minut. Wyłącz urządzenie i wyjmij nakładkę.
 • Usta przepłucz wodą.

Wystarczy powtarzać ten zabieg tak długo aż do uzyskania pożądanych efektów. W przypadku urządzenia Beauty Smile Lite marki Garett pełna kuracja trwa zaledwie 7 dni. Tylko tyle czasu zajmie Ci rozjaśnienie zębów o kilka odcieni – bez ryzyka uszkodzenia szkliwa.Wybielanie zębów w domu może być skuteczne

Beauty Smile Lite jest przykładem, że wybielanie zębów w domu może przynieść oczekiwane rezultaty. To, o ile ostatecznie uda Ci się rozjaśnić przebarwienia, zależy jednak od wielu czynników. Wśród nich wymienić można:

  • systematyczność w przeprowadzaniu zabiegu wybielania
  • faktyczny czas trwania jednorazowego seansu
  • wyjściowy odcień zębów
  • postępowanie po wybielaniu.

Pamiętaj! Jeśli po zabiegu usuwania przebarwień za pomocą lampy szybko wracasz do dotychczasowych nawyków, zęby znów staną się pożółknięte.Lampa do domowego wybielania – czy jest bezpieczna?

Nie jesteśmy upoważnieni do tego, aby wypowiadać się w imieniu innych producentów, jednak ze swojej strony możemy zapewnić bezpieczeństwo wybielania zębów w domu za pomocą urządzenia Beauty Smile Lite. Wykorzystywany podczas kuracji żel nie zawiera nadtlenku wodoru, dlatego nie stanowi zagrożenia dla szkliwa.

Poznaj pozostałe lampy do wybielania zębów, np. Beauty Smile Connect podłączana do smartfona, Beauty Smile Charge z wbudowanym akumulatorem do ładowania. Uśmiechem zjednasz sobie przychylność ludzi. Przeprowadź kurację wybielającą zęby, by pozbyć się kompleksów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium