Poradniki

Znajdziesz tutaj informacje o najnowszych trendach w świecie Smartwachy oraz tipy i wskazówki jak wybrać najlepszy smartwatch dla każdej aktywności. Zapraszamy!

Poradnik 8: Dla kogo długopis 3D?

Dla kogo długopis 3D?

Tak naprawdę może przydać się dosłownie każdemu. Istnieją jednak grupy odbiorców, którym długopisy 3D są szczególnie dedykowane. Czy przypadkiem nie należysz do którejś z tych grup?

Długopis 3D dla dziecka (i rodzica)

Tego chyba nie trzeba uzasadniać! Bajka „Zaczarowany ołówek”, która dzieje się naprawdę! Taka zabawa wciągnie każde dziecko, a przy okazji może wyzwolić potencjał twórczy i wykreować prawdziwego artystę. Długopisy 3D są bezpieczne i ryzyko oparzenia jest znikome. Jednak młodsze dzieci powinny pierwsze próby robić pod opieką rodziców.

Długopis 3D dla modelarzy

Jesteś pasjonatem modelarstwa? Marzysz o stworzeniu niepowtarzalnej miniatury okrętu, zamku, samolotu, a może makiety całego miasta? Teraz nie musisz oglądać się na gotowe zestawy modelarskie. Każdy model możesz stworzyć samodzielnie. Naturalnie po nabraniu odrobiny wprawy.

Długopis 3D dla artystów

To jest wynalazek, na który artyści czekali od tysiącleci! Nieograniczona swoboda tworzenia: rzeźby i płaskorzeźby od razu w odpowiednich barwach. Długopisem 3D można tworzyć także oryginalną biżuterię i finezyjne plecionki. A przy tym jest to wdzięczny materiał, który można poprawiać i udoskonalać bez końca.

Długopis 3D dla osób praktycznych

Posiadając w domu długopis 3D możesz samodzielnie wykonać nietypowe i efektowne kosze, koszyki, pudełka, podstawki, stojaki na ołówki, ozdoby choinkowe, a także dużo, dużo więcej, bo potrzeby generuje samo życie. A przecież doskonale wiesz, że czasem potrzebujesz czegoś wyjątkowego, czego nikt nie produkuje. A więc zrób to samodzielnie!

Długopis 3D dla majsterkowiczów

Znasz to na pewno z doświadczenia: ułamała się jakaś drobna część i co teraz? Bieganie od sklepu do sklepu i tłumaczenie sprzedawcom: „potrzebuję takie coś do takiego czegoś”? Nie ma! Nie produkują oddzielnie – trzeba kupić nową całość. I w taki sposób drobna usterka małego elementu może wygenerować spore koszty. Posiadając długopis 3D możesz dorobić niemal każdy potrzebny detal, a także załatać lub zamaskować wiele dziur oraz pęknięć, szczególnie w plastikowych obudowach. Bądź zawsze panem sytuacji i nie daj się zaskoczyć!.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium