Blog

Znajdziesz tutaj m.in. informacje o najnowszych modelach smartwatchy, porady, jakie urządzenie Beauty Tech dobrać do swojej cery czy wskazówki, jak wybrać prezent idealny. Zapraszamy do lektury!

Biznesowy dress code. Jak zrobić pierwsze dobre wrażenie- propozycja biznesowych smartwatchy męskich

Biznesowy dress code. Jak zrobić pierwsze dobre wrażenie – propozycja biznesowych smartwatchy męskich

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne w biznesie. Jeśli na co dzień poznajesz nowych klientów albo kontaktujesz się z kontrahentami, z pewnością doskonale o tym wiesz. Wygląd, ubiór, postawa ciała – Twój rozmówca rejestruje to wszystko podświadomie, w ciągu pierwszych kilku sekund znajomości. Czy elegancki smartwatch męski może pomóc Ci się dobrze zaprezentować?

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na nowo poznanej osobie tak, by polepszyć relacje biznesowe? Każdy ocenia drugiego człowieka czysto wizualnie w pierwszych sekundach znajomości, dlatego najpierw zadbaj o to, by na spotkaniu prezentować się schludnie, elegancko i profesjonalnie. Twój ubiór i fryzura mogą mieć nawet wpływ na przyszłe decyzje kontrahenta.

Elegancki smartwatch męski jako dodatek do formalnego stroju

Biznesowy dress code wśród mężczyzn zazwyczaj składa się z białej koszuli, marynarki i garniturowych spodni, chociaż wiele zależy od sytuacji. Czasami można pozwolić sobie na nieco mniej formalny wygląd. A co z akcesoriami? Krawat zdecydowanie pozytywnie wpływa na odbiór nowo poznanego partnera w biznesie. Elegancki zegarek również może stanowić doskonałe uzupełnienie Twojego stroju.

Czy zegarek będący dodatkiem do formalnego ubioru musi być klasyczny? Absolutnie nie. Nowoczesne smartwatche Garett to połączenie tradycyjnego wyglądu z użytecznymi funkcjami. Biznesowy smartwatch Garett Men 4S został wyposażony w stylową, metalową kopertę, która doskonale pasuje do każdej koszuli i marynarki. Zegarek możesz nosić nie tylko w pracy, lecz także podczas uprawiania sportów lub na wakacjach.

Biznesowy smartwatch – estetyka i funkcjonalność

Elegancki smartwatch męski zagwarantuje Ci nie tylko profesjonalny wygląd, ale także liczne funkcje, przydatne podczas wykonywania obowiązków służbowych. Zegarek, chociaż ma klasyczny wygląd, posiada wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki którym łatwo przeprowadzisz każdą rozmowę biznesową. Co więcej, jeśli będziesz zajęty – smartwatch powiadomi Cię o wszystkim, co Cię ominęło. To znaczy, że sprawdzisz na nim nieodebrane połączenia i wiadomości tekstowe, ale nie tylko. Zegarek umożliwia również czytanie maili czy postów z serwisów społecznościowych.

Inteligentny zegarek to nie tylko propozycja do pracy. Akcesorium może towarzyszyć Ci w każdej sytuacji. Smartwatch z krokomierzem ułatwi Ci codzienne treningi i przypomni o tym, byś codziennie zażywał odpowiedniej dawki ruchu. Elegancki zegarek liczący kroki poinformuje Cię o tym, ile spaliłeś kalorii, jaką trasę pokonałeś, a także zmotywuje Cię do dalszej aktywności fizycznej.
Smartwatch z licznikiem przebytego dystansu ma również wbudowane pulsometr oraz ciśnieniomierz. Dzięki tym narzędziom będziesz w stanie kontrolować swoje postępy, a także dowiesz się, czy ćwiczysz intensywnie, ale nie przemęczasz swojego ciała w zbyt dużym stopniu. Inteligentny zegarek, po sparowaniu ze smartfonem, to także wygodne narzędzie do sterowania muzyką. Dzięki niemu możesz przełączać utwory i regulować głośność bez wyciągania telefonu z kieszeni.

Odporny i stylowy smartwatch męski

Elegancki smartwatch męski to cenny dodatek, dlatego szkoda byłoby pozbywać się go tylko ze względu na uszkodzenie paska. Na szczęście bransolety zegarków są wymienne – szybko zmienisz je w razie potrzeby. Ta cecha sprawia również, że łatwo dopasujesz wygląd swojego smartwatcha do aktualnego ubioru. Dzięki temu codziennie możesz nosić inny, stylowy zegarek podkreślający Twój elegancki i profesjonalny strój.

Smartwatch męski Garett to akcesorium nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim trwałe. Zastosowane w nim liczne rozwiązania technologiczne wpływają na jego wodo- i pyłoodporność. Nie musisz więc zdejmować zegarka po pracy, jeśli uprawiasz sporty. Wybierasz się na kemping albo paintball ze znajomymi? Aktywności fizyczne, wilgoć i brud nie stanowią wyzwania dla smartwatcha Garett.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium