Zostań partnerem

Garett Electronics to firma uhonorowana wieloma nagrodami, w tym również godłem SUPER MARKA. Należymy do grona liderów rynku, dostarczając odbiorcom wysoko jakościowy sprzęt elektroniki użytkowej w atrakcyjnych cenach. Nasze smartwatche, smartbandy, kamery samochodowe, a także szereg innych produktów, zajmują czołowe pozycje w rankingach tworzonych przez redakcje serwisów branżowych, jak również przez samych konsumentów.

Wszystkie nasze atuty już jutro mogą stać się TWOIMI atutami. Po prostu: ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM! Dołącz do grona naszych odbiorców hurtowych i detalicznych, którzy współpracują z nami na preferencyjnych warunkach, zapewniających wymierne korzyści dla każdej ze stron. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo i przedstawisz swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą z możliwych.

JEŻELI CENISZ JAKOŚĆ…

…To z pewnością zainteresuje Cię fakt, że nasze smartwatche i smartbandy posiadają m.in. stopień ochrony IP68, kolorowe wyświetlacze IPS, wbudowany system Android i lokalizację GPS+LBS+Wi-Fi. Z kolei nasze wideorejestratory wyposażone są w technologię WDR, układ NOVATEK, sensory optyczne OV i SONY IMX oraz kąt widzenia 170°.

JEŻELI CENISZ SOLIDNE PARTNERSTWO BIZNESOWE…

…To mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: oprócz atrakcyjnych warunków rozliczeniowych, nasi Klienci korzystają także z rozbudowanego systemu wsparcia, obejmującego m.in. pomoc techniczną, doradztwo i dostęp do pełnej dokumentacji w zakresie szeroko rozumianego know-how.

JEŻELI CENISZ ZADOWOLENIE SWOICH KLIENTÓW…

…To jest rzeczą oczywistą, że chcesz dać im to, co najlepsze: bogatą różnorodność asortymentu, korzystny stosunek ceny do jakości, wielofunkcyjność urządzeń oraz dostęp do darmowych aplikacji użytkowych. Na takich wartościach zbudowana została oferta Garett Electronics!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Jeżeli chcecie Państwo poszerzyć swoją ofertę o produkty Garett Electronics zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu mailowego i podania szczegółów zlecenia.

Przyjmujemy zamówienia hurtowe mailowo, pod adresem: arkadiusz@garett.pl. Prosimy o przekazanie zapytania jak najbardziej szczegółowego, co pozwoli nam przygotować odpowiednią ofertę i wycenę.

Przygotowaliśmy bardzo ciekawą propozycję dla współpracowników sprzedaży w postaci Dropshippingu. Jest to nowatorski, logistyczny model sprzedaży internetowej, w której nie musisz inwestować kapitału w towar, aby mieć możliwość jego sprzedaży. Wystarczy dodać produkty do oferty własnego kanału sprzedaży – możesz dzięki temu natychmiastowo zacząć zarabiać na nich, mimo iż fizycznie nie znajdują się na Twoim zapleczu towarowym. Ten nowoczesny model wybrało już wielu przedsiębiorców, którzy nie chcą podnosić kosztów magazynowania i zależy im na maksymalnej oszczędności czasu, aby móc poświęcić go na rozwój firmy.

DROPSHIPPING
przebieg transakcji

1 zamówienie klienta
2 przesłanie zamówienia do dystrybutora
3 wysyłka towaru bezpośrednio do klienta

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium