Oferta hurtowa

Jako profesjonaliści jesteśmy otwarci na współpracę z innymi ekspertami w branży elektronicznej i nie tylko. Zachęcamy do jej nawiązania wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują rzetelnego partnera w biznesie. My swoje standardy możemy poświadczyć licznymi nagrodami i wyróżnieniami, przyznanymi w ostatnich latach. Ponadto nasze przedmioty – w szczególności smartwatche – dostępne są już w wielu popularnych sieciach handlowych, chętnie wprowadzimy je także do Twojej oferty.

Przyjmujemy zamówienia hurtowe mailowo, pod adresem: lukasz@garett.pl. Prosimy o przekazanie zapytania jak najbardziej szczegółowego, co pozwoli nam przygotować odpowiednią ofertę i wycenę.

Przygotowaliśmy bardzo ciekawą propozycję dla współpracowników sprzedaży w postaci Dropshippingu. Jest to nowatorski, logistyczny model sprzedaży internetowej, w której nie musisz inwestować kapitału w towar, aby mieć możliwość jego sprzedaży. Wystarczy dodać produkty do oferty własnego kanału sprzedaży – możesz dzięki temu natychmiastowo zacząć zarabiać na nich, mimo iż fizycznie nie znajdują się na Twoim zapleczu towarowym. Ten nowoczesny model wybrało już wielu przedsiębiorców, którzy nie chcą podnosić kosztów magazynowania i zależy im na maksymalnej oszczędności czasu, aby móc poświęcić go na rozwój firmy.

Jeżeli chcecie Państwo poszerzyć swoją ofertę o produkty Garett Electronics zapraszamy do współpracy!
Zapraszamy do kontaktu mailowego i podania szczegółów zlecenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium