O nas

O NAS

Garett Electronics to dynamicznie rozwijająca się marka z produktami o najwyższej jakości, wyrazistym stylu i przystępnej cenie.
Nasza marka jest liderem w sprzedaży SmartWatchy, Gogli VR. Nieustannie poszerzamy asortyment o kolejne produkty, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Produkty Garett Electronics można znaleźć w największych sieciach handlowych na terenie Polski, a także w innych krajach Europy.

CEL

Głównym i najważniejszym celem zespołu Garett Electronics jest pełna satysfakcja naszych Klientów, dostarczenie produktów najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach oraz w jak najkrótszym terminie.

ZESPÓŁ

Garett Electronics posiada zespół fachowców, którzy chętnie udzielają wskazówek i porad technicznych. Ciągle doskonalimy umiejętności w zakresie obsługi oraz pogłębiamy swoją wiedzę tak aby móc zawsze służyć fachową pomocą, a zakupy w naszym sklepie internetowym stały się czystą przyjemnością.

 

Garett Electronics wyróżnione złotym godłem Dobra marka za rok 2017 i 2018!

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od dziewięciu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.

 

Garett Electronics wyróżnione złotym godłem – Najwyższa Jakość Quality International 2018 w kategorii QI Product dla całej linii SmartWatchy Garett.

Najwyższa Jakość Quality International to największy konkurs jakościowy w Polsce. Każdego roku nagradza firmy spełniające rygorystyczne kryteria jakości, oferujące produkty oraz usługi najwyższej jakości.

Przyznane certyfikaty są najlepszą rekomendacją dla naszych produktów. Dbamy, aby wyróżniały się one nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale również przystępną cenę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl