1 pixel Gdzie znaleźć kod ID / numer rejestracyjny zegarka dziecięcego?

GDZIE ZNALEŹĆ KOD ID / NUMER REJESTRACYJNY ZEGARKA DZIECIĘCEGO / LOKALIZATORA?

„Gdzie znajdę kod ID / numer rejestracyjny do zegarka dziecięcego 2G?”1. 15-cyfrowy kod można znaleźć po włączeniu zegarka i uruchomieniu w menu funkcji pod nazwą APP Download / Pobierz aplikacje. Kod należy wpisać ręcznie w odpowiednim polu w aplikacji Garett Tracker.

2. Kod rejestracji znajduje się na naklejce z napisem REG CODE przyklejonej na odwrocie zegarka.

 

„Gdzie znajdę kod ID / numer rejestracyjny do zegarka dziecięcego 4G?”1. 15-cyfrowy kod można znaleźć po włączeniu zegarka i uruchomieniu w menu funkcji pod nazwą Kody QR -> Kod rejestracyjny. Kod należy wpisać ręcznie w odpowiednimpolu w aplikacji Garett Tracker

2. Kod rejestracji znajduje się na naklejce z napisem REG CODE przyklejonej na odwrocie zegarka.

 

„Gdzie znajdę kod ID / numer rejestracyjny do lokalizatorów?”10-cyfrowy kod można znaleźć na srebrnej naklejce na prawym boku opakowania lokalizatora z podpisem IMEI oraz ID. Tą samą naklejkę można także znaleźć w środku opakowania, dołączoną do zestawu.

 

LISTA PRODUKTÓW Z INDYWIDUALNYM UMIESZCZENIEM KODU REJESTRACJI

SMARTWATCH GARETT KIDS 1

Kod rejestracyjny znajduje się na naklejce z napisem REG CODE znajdującej się na baterii urządzenia, pod metalową klapką. Kod można zeskanować w aplikacji lub wpisać go ręcznie.

SMARTWATCH GARETT KIDS 3

Kod rejestracji znajduje się na naklejce z napisem CID znajdującej się na odwrocie zegarka oraz na oryginalnym opakowaniu urządzenia. Numer rejestracyjny pojawia się także podczas uruchomienia urządzenia z kartą SIM. Kod można zeskanować w aplikacji lub wpisać go ręcznie.

SMARTWATCH GARETT KIDS NICE

Kod rejestracji znajduje się na naklejce z napisem REG CODE znajdującej się na odwrocie zegarka. 15-cyfrowy kod można także znaleźć po włączeniu zegarka i uruchomieniu w menu funkcji pod nazwą Device info (informacje o urządzeniu)-> Register Code. Kod można zeskanować w aplikacji lub wpisać go ręcznie.

SMARTWATCH GARETT KIDS SMILE

Kod rejestracji znajduje się na naklejce przypiętej do paska zegarka. Kod można również odnaleźć w urządzeniu. Po włożeniu karty SIM do smartwatcha na głównym ekranie wystarczy przesunąć 3x palcem do góry. Wyświetla się wtedy QR CODE, który należy zeskanować w aplikacji.

SMARTWATCH GARETT GPS 2

Kod rejestracji znajduje się na naklejce z napisem CID znajdującej się na odwrocie zegarka oraz na oryginalnym opakowaniu urządzenia. Numer rejestracyjny pojawia się także podczas uruchomienia urządzenia z kartą SIM. Kod można zeskanować w aplikacji lub wpisać go ręcznie.

SMARTWATCH GARETT GPS CLASSIC

Kod rejestracji znajduje się na naklejce z napisem ID znajdującej się na odwrocie zegarka. Kod można zeskanować w aplikacji lub wpisać go ręcznie.

SMARTWATCH GARETT KIDS SUN/LIFE 4G

15-cyfrowy kod można znaleźć po włączeniu zegarka i uruchomieniu w menu funkcji pod nazwą Kody QR -> Kod rejestracyjny. Kod należy wpisać ręcznie w odpowiednimpolu w aplikacji Garett Tracker. Kod rejestracji znajduje się na naklejce przypiętej do paska urządzenia.

LOKALIZATOR GPS PAPI 3

10-cyfrowy kod można znaleźć na srebrnej naklejce na prawym boku opakowania lokalizatora z podpisem IMEI oraz ID . Tą samą naklejkę można także znaleźć naklejoną z tyłu urządzenia (REG CODE).

Nie można zeskanować kodu QR w aplikacji? Kod wpisany ręcznie nie pasuje, jest za krótki lub za długi? W tego typu wypadkach proszę skontaktować się z naszym serwisem:

Nasz serwis i infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach
8 - 16.

Gwarantujemy otrzymanie odpowiedzi na zgłoszenie w ciągu 24 godzin (w dni robocze)

1 pixelBĄDŹ NA BIEŻĄCO
1 pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium