Kamery samochodowe

 

Kamery samochodowe Garett: wysoka jakość w dobrej cenie

Aby jednak kamerka do samochodu w pełni wywiązywała się ze swej roli, powinna spełniać szereg wymogów technicznych. Należą do nich takie parametry, jak: rozdzielczość Full HD, jednoczesna rejestracja obrazu z przodu i z tyłu pojazdu, szerokie pole widzenia, moduł GPS (monitorujący współrzędne geograficzne oraz prędkość pojazdu), a także moduł Wi-Fi (umożliwiający natychmiastowy transfer nagrań). W to wszystko i jeszcze więcej wyposażone są urządzenia, które znajdziesz w naszym sklepie. Zadbaliśmy, aby cena szła w parze z jakością: wideorejestratory nie muszą być drogie, aby spełniać niezbędne wymogi oraz zaspokajać potrzeby kierowcy podczas codziennej jazdy.

Jest mnóstwo powodów, dla których warto zainstalować wideorejestrator – zarówno w aucie służbowym, jak i prywatnym. Do najistotniejszych należą: ochrona przed kradzieżą lub wandalizmem oraz dokumentacja zdarzeń drogowych. Jednak to nie jedyne zalety posiadania kamerki w samochodzie.

Wideorejestrator samochodowy – czuj się pewnie na drodze

Obecność kamery poprawia poczucie bezpieczeństwa kierowcy, który w razie zdarzenia drogowego może w jasny sposób przedstawić, co miało miejsce. Wideorejestrator ułatwia to nie tylko ustalenie przyczyn kolizji czy wypadku, ale także usprawnia pracę służb drogowych. Nawet ci kierowcy, którzy na co dzień starają się jeździć zgodnie z obowiązującymi zasadami, narażeni są na niewłaściwe zachowanie innych uczestników ruchu. Statystyki dotyczące bezpieczeństwa na polskich drogach wciąż są zatrważające. Warto więc mieć w zanadrzu stosowny dowód w postaci filmu bądź zdjęć z wideorejestratora, który pozwoli wskazać winnego zdarzenia, ale także skutecznie uniknąć konieczności płacenia mandatu.

Sprzęt nowej generacji w Twoim aucie

Nowoczesne, funkcjonalne i niezawodne – właśnie takie kamery samochodowe sklep Garett.com.pl oferuje swoim Klientom. Chcemy w ten sposób zachęcić polskich kierowców do tego, aby w jeszcze bardziej świadomy sposób poruszali się po drogach, zadbali o bezpieczeństwo swoje, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu, a przede wszystkim mieli pewność, że wszystko zostanie odpowiednio zarejestrowane przez kamery samochodowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium