Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Elektryczne deskorolki

Marzenia rodem z kultowej serii filmów „Powrót do przyszłości” prawie się spełniają! Proponujemy elektryczne deskorolki, które – nie latają tak jak w filmie – jednak pozwalają przemieszczać się szybko i bez żadnego wysiłku. Deskorolki elektryczne stanowią znacznie zmodyfikowaną wersję tradycyjnego odpowiednika. W odróżnieniu od tradycyjnych wersji, wyposażonych w cztery koła, elektryczne deskorolki wyposażone są w dwa, umieszczone po bokach pojazdu. Chociaż wrażenia, których dostarczają nasze nowoczesne urządzenia, znacznie różnią się od tych, zapewnianych przez pierwowzory, korzystanie z nich daje bardzo dużo radości.

Garett Board 1 silver Garett Board 1 silver
Producent: GARETT
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej

Elektryczne deskorolki to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Proponowany przez nas produkt pozwala czerpać z tego jeszcze większą przyjemność. To także doskonała alternatywa dla popularnych środków transportu. Do pracy, czy szkoły możesz wybrać się teraz na elektrycznej deskorolce, zamiast samochodem lub tramwajem. Jazda stanowi doskonalą rozrywkę, a ponadto jest bardzo ekonomiczna i ekologiczna. Nie ma konieczności płacenia za benzynę, gaz, czy za bilet komunikacji miejskiej. Ponadto urządzenie zasilane jest czystą energią (czyli energią elektryczną), wobec czego nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji.

Elektryczna deskorolka może bez problemu wytrzymać obciążenie dorosłego mężczyzny – w zależności od modelu, przedział wagowy jest zróżnicowany. Podobnie jest z prędkością – to od modelu urządzenia zależy do jakiej maksymalnej prędkości może się rozpędzić. Dzięki nowej generacji akumulatorów, bateria jest w stanie wytrzymać 2 godziny i gwarantuje zasięg rzędu 20 km (przy pełnym naładowaniu).

Dzięki swojej uniwersalności, urządzenia tego typu znajdują swoich entuzjastów we wszystkich grupach wiekowych. Chociaż, ze względu na frajdę, jaką zapewnia jazda na nich, najbardziej podobają się dzieciom i młodzieży, wielu dorosłych wybiera je, by zapewnić sobie wygodny dojazd do pracy. W godzinach pracy lub w czasie pobytu w szkole, urządzenie można schować w specjalnej torbie, która ułatwi jego przenoszenie i zapewni wygodne przechowywanie.

Na co warto zwrócić uwagę podczas wybierania deskorolki?

Poszczególne urządzenia tego typu różnią się między sobą parametrami, takimi jak zasięg, maksymalna prędkość, czy udźwig. Warto wziąć je pod uwagę podczas wyboru modelu, by dobrać wersję dostosowaną do swoich potrzeb.

Istotna jest także pojemność baterii, która przekłada się na zasięg urządzenia, a także czas jej ładowania.

Warto zwrócić uwagę również na oświetlenie, ponieważ znacznie zwiększa ono bezpieczeństwo podczas poruszania się po mieście.

W jaki sposób steruje się taką deską?

Większość modeli obsługiwanych jest na takiej samej zasadzie, jak ich tradycyjne odpowiedniki – poprzez balansowanie ciałem. Włączanie, wyłączanie oraz blokowanie urządzenia odbywa się za pomocą pilota.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl